Targi Meble Polska 2015

W dniach od 17 do 20 lutego 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów Meble Polska. Już teraz zarezerwowanych jest większość powierzchni ekspozycyjnej.
Rezerwacja powierzchni na targi Meble Polska 2015

Targi Meble Polska to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które gromadzi wystawców związanych z branżą meblarską z Polski i z zagranicy. W 2014 r. odwiedziło je 17.500 dystrybutorów mebli. Już wówczas pojawiały się pierwsze rezerwacje powierzchni wystawowych na tegoroczną edycję. Organizatorzy zapewniają jednak, że nie zabraknie miejsc dla chętnych wystawców. „W razie potrzeby mamy możliwość otwarcia na potrzeby ekspozycji meblowej dodatkowego pawilonu. Ponadto gruntownie zmodernizowany zostanie pawilon 3, który po przebudowie będzie miał większą powierzchnię pod ekspozycję” – informuje Józef Szyszka, dyrektor targów Meble Polska.

Targi to szansa na prezentację swojej oferty, nawiązania kontaktów handlowych, a dla zwiedzających niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i trendami meblowymi.  W tym samym czasie, co Meble Polska, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich  organizowane są, zbliżone tematycznie, arena DESIGN oraz targi HOME DECOR. Pierwsze wydarzenie służy pokazaniu najbardziej aktualnych trendów w dziedzinie designu. Natomiast na targach HOME DECOR prezentowane są nowości dotyczące wyposażenia wnętrz, m.in. tekstylia, oświetlenie, szkło i ceramika czy elementy do wykończenia pomieszczeń.

Więcej informacji na temat targów Meble Polska i warunków uczestnictwa w tym wydarzeniu można znaleźć na stronie meble.mtp.pl

Źródło: materiały prasowe

Czytaj również 

Inspiracje