Logo - Design OnDesign On

  • Design On

O Salonie

Firma DesignOn jest młodym, dynamicznie rozwijającym się studiem mebli kuchennych i wyposażenia wnętrz. Nasze studio oferuje najwyższy poziom usług w zakresie projektowania mebli kuchennych nowoczesnych jak i klasycznych oraz niestandardowych zabudów we wnętrzu. Naszym priorytetem jest zaspakajanie potrzeb i pomysłów nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta Salonu

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla "rzemieślniczej jakości".

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.nolte-kuechen.de/pl