Logo - Fuerte DesignFuerte Design

  • Fuerte Design

O Salonie

Fuerte Design Polska to firma, która wprowadza nową jakość w produkcji mebli na wymiar. Połączenie doświadczenia oraz świeżego spojrzenia na DESIGN pozwala nam tworzyć oryginalne rozwiazania dla wymagających klientów. Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości mebli na wymiar. Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla Firm.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy, możemy proponować naszym Klientom najwyższej jakości meble, o stylowym wzornictwie i niezwykłej trwałości. Jesteśmy zawsze gotowi na podjęcie nowego wyzwania.

Oferta Salonu

Na życzenie Klienta i według projektu wykonujemy: meble na wymiar do domu lub mieszkania, meble hotelowe, stoiska handlowe (wyspy) oraz meble do sklepu i butiku, zabudowy siłowni, klubów fitness i wiele innych. Wyznajemy zasadę, że projekt i wykonanie to naczynia połączone. Architekci naszego studia projektowego znają zagadnienia związane ze stolarka meblową, a pracownicy produkcji rozumieją wymagania nowoczesnego DESIGNU.

Wszyscy nasi Klienci wracają do naszej Firmy z kolejnymi zamówieniami oraz polecają nas dalej swoim znajomym.

Zapraszamy do współpracy.