Logo - Strefa KuchniStrefa Kuchni

  • Strefa Kuchni

O Salonie

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wysoką jakość oferowanych mebli oraz ciekawe wzornictwo mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie wyposarzenia wnętrz kuchennych.

Gwarantujemy Państwu:

- fachowe doradztwo

- indywidualną wizualizację w profesjonalnym programie CAD KUCHNIE

- bogaty wybór wariantów wykonania mebli (drewno lite, okleina naturalna, melamina, MDF, szkło, aliminium)

- dostawę i profesjonalny montaż

- opiekę posprzedażową

Będzie nam miło gościć Państwa w naszym salonie w Łodzi, przy ul. Limanowskiego 119.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.
 

Oferta Salonu

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla "rzemieślniczej jakości".

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.nolte-kuechen.de/pl