Logo - TEONETEONE

  • TEONE

O Salonie

TEONE tworzy team: Marzena Wieczorek i Hanna Ruszkowska-Świąder
Zespół aranżuje pomieszczenia i wykonuje pod wymiar niestandardowe projekty mebli do kuchni, salonów, jadalni i łazienek. Specjalizuje się w tworzeniu mebli w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym.

Oferta Salonu

Meble w stylu rustykalnym - będące  domeną działalności Marzeny Wieczorek, to unikatowe projekty wykańczane i dekorowane ręcznymi malunkami. Stylem nawiązują do sielskich aranżacji z przed kilkunastu dekad. Każde zamówienie to niepowtarzalne dzieło sztuki tworzone przy współpracy z artystami plastykami. Projekty są indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań Klienta, dzięki czemu odzwierciedlają jego styl, charakter, inspiracje oraz marzenia. Meble w stylu rustykalnym wykonywane są w całości z drewna: sosnowego, olchowego, dębowego czy jesionowego. 

Meble nowoczesne to obszar działalności projektowej Hanny Ruszkowskiej-Świąder. Meble nowoczesne wykonywane są zgodnie z najnowszymi trendami, z niezwykłą dbałością o zachowanie zarówno funkcjonalności, jak i harmonii linii oraz kolorystyki. Zaprojektowane by zaspokoić indywidualne potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

We wszystkich meblach, zarówno nowczesnych, jak i rustykalnych stosujemy nowoczesne rozwiązania, min. systemy cichego domyku szuflad, wyciągane kosze w narożnych szafkach kuchennych -  zgodnie z wolą i oczekiwaniami Klientów.