Logo - Studio Sto ProcentStudio Sto Procent

  • Studio Sto Procent

O Salonie

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz bezpośrednią sprzedażą niemieckich mebli kuchennych. Od 2005 roku nasze meble kuchenne znajdują zadowolonych Klientów na terenie całego kraju. Niemieckie kuchnie to najwyższa jakość wykonania, minimalistyczny design i absolutny komfort użytkowania.  Dzięki użyciu najlepszych jakościowo materiałów i najnowszych technologii produkcji oferowane przez nas meble kuchenne posiadają pięcioletnią gwarancję. Dodatkowo zapewniamy urządzania AGD wszystkich firm oficjalnie dostępnych na rynku w Polsce. Ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjne promocje szczególnie polecamy takie marki jak: Gaggenau, Miele, Siemens, Bosch, Küppersbusch, Falmec, Faber, Villeroy&Boch, Blanco.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte.

Oferta Salonu

Firma Nolte Kuchen jest jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat, marka Nolte jest synonimem najwyższej jakości, innowacyjności rozwiązań oraz trwałości. W procesie produkcji wykorzystywane są w pełni zautomatyzowane, sterowane komputerowo maszyny. Efektem ich zastosowania jest precyzyjna obróbka mebli, obejmująca uszlachetnienie ich powierzchni i krawędzi, w stopniu niedostępnym dla "rzemieślniczej jakości".

Niezależnie od tego, czy Twój typ kuchni to kuchnia dla młodych, singli czy kuchnia rodzinna. Niezależnie od tego, czy podobają Ci się bardziej nasze ponadczasowe czy tradycyjne kuchnie. Niezależnie od tego, którą z naszych kuchni wybierzesz to wybierając Nolte masz pewność, że w Twojej kuchni zostaną spełnione najwyższe standardy jakości, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoją kuchnią przez wiele lat.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.nolte-kuechen.de/pl