mebleportal
5 5 48

Beton architektoniczny w ciekawych aranżacjach!

Beton architektoniczny doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach o minimalistycznej, zachowawczej stylistyce. Projektanci chętnie wykorzystują go w swoich realizacjach, ponieważ swym ciekawym wyglądem potrafi  dodać pomieszczeniu oryginalnego charakteru, a jednocześnie nie zdominować całej aranżacji. 

Beton architektoniczny w ciekawych aranżacjach

Beton architektoniczny jest uniwersalnym materiałem, który po odpowiedniej impregnacji, sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Możemy wykorzystać go m.in. w charakterze płytek łazienkowych, blatu kuchennego czy do wykończenia kominka w salonie. Jego surowość sprawia, że najbardziej naturalnie prezentuje się w oszczędnych wnętrzach skandynawskich czy industrialnych, jednak umiejętnie wykorzystany, będzie ciekawym dopełnieniem również bardziej przytulnych pomieszczeń.

Ciekawe aranżacje z zastosowaniem betonu architektonicznego można znaleźć na blogu Bajkowe Wnętrza: www.bajkowewnetrza.blogspot.com/2015/01/beton-architektoniczny-we-wnetrzu.html

2 komentarze
Archimaniak
26 marca 2015, 17:05
1/0

Płyty betonowe to rewelacyjny sposób na nowoczesne wnętrze. Ważne, aby beton był naturalny, nie jakieś imitacje. Jest spory wysyp \”producentów\”. Lepiej wybrać sprawdzone rozwiązania, aby nie było problemów. Ja w projektach, od kilku lat wybieram beton Luxum

Fela
17 lutego 2015, 20:07
1/0

Moim zdaniem takie wykończenie pasuje właśnie do nowoczesnych wnętrz ale nie tylko. Tak naprawdę beton architektoniczny w różnej formie można zastosować w praktycznie każdym wnętrzu. Tylko musi to być zrobione porządnie, na bazie dobrych materiałów (głównie cement), to będzie wyglądać tak jak powinno.

Dołącz do dyskusji