mebleportal
5 5 25

Białe meble do sypialni

Białe meble do sypialni

Białe meble do sypialni to wybór modny, praktyczny i uniwersalny. Biel jest barwą ponadczasową – zawsze wygląda świeżo, lekko i interesująco. Zachwyca zarówno w wersji total look, jak i w towarzystwie innych kolorów. Przede wszystkim jednak białe meble do sypialni pozwalają wykreować wnętrze pełne spokoju i harmonii, czyli sypialnię idealną. 

Fot. Kolekcja Spot, VOX

Białe meble do sypialni – łóżko

Kluczowym meblem w sypialni jest oczywiście łóżko. Wybierając białe meble do sypialni, możemy zdecydować się na:
​​

  • Łóżko drewniane – proste i klasyczne, uniwersalne, a więc pasujące do każdego wystroju.
  • Łóżko metalowe – surowe, minimalistyczne, idealne dla nowoczesnych wnętrz.
  • Łóżko z zagłówkiem miękkim, wygodnym, pikowanym bądź gładkim będzie wyglądał imponująco, a do tego sprawdzi się, gdy będziemy chcieli w łóżku np. czytać książki czy gazety.

Białe-meble-do-sypialni.jpg
Fot. Łóżko Sunny, BEDS

Białe meble do sypialni – fotel

Choć centralnym elementem każdej sypialni zawsze będzie łóżko, to sypialniana przestrzeń pozwala na wykreowanie kilku stref. Ze względu na fakt, że pomieszczenie to jest odgrodzonym od reszty mieszkania azylem, warto zaaranżować w nim przestrzeń, w której będziemy mogli zrelaksować się i odprężyć, na przykład czytając książkę. Białe meble do sypialni, które sprawdzą się w takiej sytuacji idealnie to fotele.

Białe-meble-do-sypialni-3.jpg  białe-meble-do-sypialni-5.jpg
Fot. Fotel Ektopr, IKEA                                                          Fot. Fotel Stocksund, IKEA

Na rynku znajdziemy szeroki wybór miękkich i wygodnych modeli, wystarczy, że dobierzemy je w odpowiednim stylu do reszty aranżacji, a będziemy cieszyć się wspaniałym wypoczynkowym kącikiem.
​​

  • Biały fotel stać może się wyjątkową dekoracją wnętrza. Wystarczy, że nie będziemy bać się eksperymentować z jego formą i kształtem.
  • Białe meble do sypialni zasługują również na wyjątkowe faktury i tkaniny. Sprawi to, że biała sypialnia nie będzie nudna i monotonna, ale urządzona ze smakiem, subtelnością i wyrafinowaniem.

 
Białe meble do sypialni – szafy i szafki nocne

Meble wypoczynkowe to jednak nie wszystko. W sypialni potrzebujemy również szaf czy nocnych szafek. Tego typu białe meble do sypialni będą pięknie współgrały z białym łóżkiem i fotelem, tworząc wewnątrz zgrany, harmonijny aranż.

Białe-meble-do-sypialni-2.jpg
Fot. Kolekcja Azteca, BRW 

Jeśli dysponujemy miejscem, możemy pozwolić sobie na obszerną szafę, ponieważ dzięki białej barwie (szczególnie, jeśli w tym kolorze posiadamy również ściany) nie będzie przytłaczała swoim rozmiarem. Dodatkowo zrekompensuje nam brak oddzielnej garderoby.
Białe szafki nocne będą natomiast estetycznym, subtelnym zwieńczeniem wystroju. W ich przypadku również możemy postawić na nietypową formę, dzięki czemu ten funkjconalny element wnętrza przemieni się w akcent dekoracyjny.
 

2 komentarze
balbina
26 maja 2017, 10:41
0/0

Białe meble w ogóle są ładne i dobrze wyglądają w każdym pomieszczeniu. My też właśnie zamówiliśmy w Mebluj Dom sobie białe łóżko Sandy w eko skórze. Fajnie wygląda, a i muszę przyznać, że jest dość podobne do jednego z tych co są tutaj, ale nasze będzie miało na zagłówku pionowe przeszycia, w sumie to nawet takiej elegancji i uroku one dodają.

monika
14 grudnia 2016, 15:59
0/0

Biel jest teraz na topie, a ten zestaw ma w swojej sypialni , który skompletowałam sobie w Flori Meble i jak dobrze pamiętam to pochodzi z kolekcji Hektor. Wspaniale się one prezentują, a to łóżko jest naprawdę bardzo wygodne.

Dołącz do dyskusji