mebleportal
5 5 33

Garderoba do nietypowej sypialni

Firma raumplus ma w swej ofercie ciekawy model, ekonomicznej, funkcjonalnej garderoby. Garderoba Ecoline to przykład modułowej zabudowy, który stwarza szerokie możliwości wykorzystania i zabudowania nawet trudnych powierzchni, takich jak narożniki pomieszczeń i skosy. To ciekawa a przy tym ekonomiczna propozycja. 

Garderoba Ecoline Raumplus

Ecoline wykonana jest z płyty MDF a wykończona laminatem. Dopasowanie do wnętrza ułatwia bogaty wybór kolorów i faktur laminatów. Modułowa konstrukcja garderoby wyposażona jest w wewnętrzne półki, wieszaki i szuflady. Tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad stanowią o charakterystycznej jednolitej budowie garderoby.
 
Dostępne są dwie możliwości – garderoba otwarta tzw. Walk in Closets i zamknięta, wyposażona w drzwi. Opcjonalnie montowane jest także oświetlenie.
 
Wielkoformatowe przesuwne drzwi o wymiarach skrzydła max. 3 m wysokości i 1,8 m szerokości odpowiednie będą dla modeli zajmujących wydzieloną część pomieszczenia. Ich aluminiowe ramy mogą zostać wykończone laminatem wyglądającym niemal jak naturalny fornir.
 
Garderoby Ecoline firmy Ramplus to idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i wygodę przechowywanych ubrań.
     
        Garderoba Ecoline Raumplus        Garderoba Ecoline Raumplus

Garderoba Ecoline Raumplus

Dołącz do dyskusji