mebleportal
5 5 36

Grange – zaprojektuj swoją komodę!

Grange – zaprojektuj swoją komodę!

Fot. Komoda London marki Grange

Widzieliście kiedyś komodę idealną? To znaczy taką, która pasuje do każdego wnętrza. Directoire – stworzona przez firmę Grange właśnie taka jest. 

Komoda Grange Komoda Grange

Grange to francuska marka założona w 1904 roku, mająca duże doświadczenie w wykonywaniu mebli tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami. Zakład znajduje się w okolicach Lyonu w miasteczku Saint Symphorien Sur Coise. Tak przyjemna lokalizacja sprzyja twórczej działalności projektantów, dlatego władze firmy postanowiły wykorzystać i poszerzyć ten wpływ. Zaprosili dwanaście studiów projektowych, które przy pomocy specjalnie skonstruowanego na tę okazję programu komputerowego stworzyło niepowtarzalne serie mebli. Technikę tę przeniesiono do salonów Grange, gdzie teraz każdy z klientów sam może wykonać mebel, jakiego pragnie. Możliwości robią wrażenie. Paleta kolorów obejmuje ponad 80 możliwości wykończenia, a do tego 3 stopnie postarzania. Dzięki programowi My Grange, każdy sam może wybrać najbardziej odpowiadający model do swojego wnętrza. To nie tylko możliwości aranżacyjne, ale również świetna zabawa.

Komoda Grange Komoda Grange

Stylistyczne możliwości aranżacji Grange przedstawiamy Wam na przykładzie komody Directoire. Ten bardzo zgrabny i funkcjonalny mebel można poddawać wszelkim modyfikacjom dostępnym w aplikacji My Grange, tak by w pełni go zindywidualizować. Komodę można umieścić niemal w każdym z pomieszczeń od sypialni i salonu dziennego po przedpokój, a swoje miejsce z powodzeniem znajdzie również w łazience. Wystarczy wybrać styl – czy to ma być lawendowa francuska Prowansja, dystyngowany mieszczański Londyn, pop-artowski Nowy Jork, tradycyjna sielska wieś, a może etniczna Afryka.
Przy nudzie „zywkłych” mebli oferta marki Grange przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Oprócz Directoire jest jeszcze 14 innych kolekcji i szeroki wybór, foteli, krzeseł, sof.

www.grange.com.pl

Kas

Dołącz do dyskusji