mebleportal
5 5 27

Króliki w świecie designu

Króliki w świecie designu

Ile wspólnego mają króliki i design? Zaskakująco dużo! Włoski projektant Stefano Giovannoni stworzył linię niezwykłych krzeseł „Rabbit”, która ostatnio powiększyła się o nowy produkt, czyli lampy. Oczywiście, wszystkie modele inspirowane są wyglądem królika.

Królik symbolizuje miłość i szczęście. Jak pokazał Stefano Giovannini, może być również inspiracją dla twórców designu. Włoski projektant stworzył krzesło odwzorowujące sylwetkę królika, gdzie uszy stanowią oryginalne oparcie. Krzesła wykonane są z różnych materiałów oraz dostępne w kilku rozmiarach: w wersji dla dorosłych i dla dzieci. Modele wykonane z polietylenu metalizowanego mają efektowne, błyszczące wykończenie. Dostępne są w kolorach: złotym, miedzianym, srebrnym, tytanowym i czarna perła. To bardzo oryginalne i dekoracyjne meble, ale zapłacimy za nie znacznie więcej, niż za modele z polietylenu (do wyboru w kolorach fioletowym, białym, jasnym szarym, szarym, gołębim szarym, jasnym zielonym, różowym, pomarańczowym i złotym).

Lampa Led Rabbit BM Housing (2)

Uzupełnieniem krzeseł są lampy Rabbit Led – w zależności od modelu przeznaczone do wnętrz lub na zewnątrz domu. Pierwszą wersję podłączymy do gniazdka, druga jest zasilana żarówkami LED do ponownego ładowania o mocy 8W. Lampy Rabbit Led wykonana są z odpornego na wodę, białego, matowego polietylenu. Podświetlana  może być na 16 różnych kolorów. Cena najtańszego modelu wynosi 799 zł.

Lampy Rabbit Led, za sprawą swojego wyjątkowe kształtu, będą designerską ozdobą ogrodu, pokoju dziecięcego, salonu i przestrzeni komercyjnych, np. lobby hotelowego czy restauracji.

Dystrybutorem marki jest firma BM Housing. Wszystkie produkty z linii Rabbit zobaczycie tutaj.

Dołącz do dyskusji