mebleportal
5 5 34

Łóżka na miarę naszych potrzeb

Łóżko to mebel wyjątkowy – od jego jakości i wygody zależy nasz komfort snu. Poza swoimi walorami funkcjonalnymi powinno pełnić ono również rolę dekoracyjną. To najważniejszy element wyposażenia sypialni, który przesądza o jej wizualnym odbiorze. 
  

Łóżka-na-miarę-naszych-potrzeb.jpg
FOT. Łóżko VINCI, BEDS, www.beds.pl/lozko-bukowe-vinci-wysokie

Przy wyborze łóżka należy zwrócić uwagę na rodzaj stelaża i dostosowaną do naszych potrzeb twardość materaca. To one w głównej mierze wpływają na wygodę użytkowania mebla. Jednak dla większości z nas równie ważny, jak komfort, jest wygląd przedmiotów, którymi się otaczamy. Producenci łóżek starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferować im meble, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania i interesujący design.

Łóżka-na-miarę-naszych-potrzeb-2.jpg
FOT. Łóżko TOMA, BEDS
 

Wśród różnorodnych propozycji znajdują się zarówno łóżka klasyczne, jak i nowoczesne. Ciekawym pomysłem są modele inspirowane stylem orientalnym, które charakteryzują się niewielką wysokością i prostymi kształtami.  Grono fanów zyskują również meble do spania, których poszczególne elementy nawiązują wyglądem do antycznych budowli czy kolumn.

W projektach łóżek często wykorzystuje się drewno, które jest uniwersalnym budulcem. To najbardziej ceniony surowiec w produkcji mebli, który zapewnia im doskonały wygląd i trwałość. Nowością jest natomiast łączenie różnych materiałów, np. litego drewna, naturalnej skóry i nowoczesnych, metalowych elementów, czego przykładem jest łóżko PAU firmy BEDS.

Łóżka-na-miarę-naszych-potrzeb-3.jpg
FOT. Łóżko PAU, BEDS
 

Elementem, który zwraca szczególną uwagę w tym modelu jest skórzany zagłówek na metalowej konstrukcji. Składa się on z dwóch osobnych części. To nietypowy pomysł, który nada oryginalnego charakteru całej sypialni.

 
 

Dołącz do dyskusji