mebleportal
5 5 25

Materace dla dobrego snu.

Materace dla dobrego snu.

Zdrowy sen to podstawa dobrego nastroju i energii na cały dzień. Jeśli spać to tylko na najwyższej jakości materacach, które zapewnią długi, spokojny sen. Powstała w Toscanii we Włoszech marka Magniflex specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy materacy, jej dystrybutorem w Polsce jest firma New-Concept Sp.J. Warto się przyjrzeć tym produktom bliżej. 

Materace Magniflex

Materace Magniflex charakteryzują się wysoką jakością wykończenia i zastosowanych  materiałów. Od początku swojego istnienia producent zwraca uwagę na względy ekologii. Wszystkie używane przez firmę materiały i komponenty nie szkodzą naturalnemu środowisku, pozytywnie wpływają na warunki zdrowego snu. Również cykl produkcji odpowiada najwyższym normom dbałości o środowisko. Wszystkie produkty marki przechodzą gruntowne testy pod względem jakości i zgodności z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i higieny snu.

Materace Magniflex

Marka Magniflex istnieje na rynku od ponad 50 lat, dystrybuując swoje produkty do ponad 80 krajów świata, są to nie tylko materace, ale także wszelkie akcesoria do zapewnienia wypoczynku. Ich zróżnicowanie cenowe sprawia, że są dostępne dla każdego klienta.
Ciągły rozwój marki, przeprowadzane badania i poszukiwanie nowych wygodnych i zgodnych ze środowiskiem naturalnym i naturą człowieka rozwiązań przyczyniają się do wzrostu komfortu snu.
Liczne certyfikaty uzyskane przez markę potwierdzają jej zaangażowanie w problematykę ekoodpowiedzialności i podwyższania jakości produktów.

 

Twórcom i wszystkim pracownikom firmy przyświeca hasło: „ Nie śpiesz się – dobry wybór wymaga czasu. Wybierz, to co, najlepsze bo sen to największa przyjemność w życiu”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.magniflex.pl

Dołącz do dyskusji