mebleportal
5 5 33

Najdroższe łóżko na świecie?

Zastanawialiście się kiedyś jak może wyglądać najdroższe łóżko na świecie? Może jak rokokowe łoża królewskie albo supernowoczesne łóżko naszpikowane elektroniką? Nic z tych rzeczy. Sunset Bed firmy Parnian Furniture to elegancki, ale robiący wrażenie niepowtarzalności mebel.

               Łóżko Parnian furniture sunset

Rodzinna firma Parnian Furniture założona w 1977 roku w Stanach Zjednoczonych specjalizuje się w wytwarzaniu ekskluzywnych mebli. Z początku założeniem projektanta łóżka i prezesa firmy Abdolhaya Parniana nie było stworzenie najdroższego łóżka na świecie, a tylko takiego, które nigdy wcześniej nie było widziane. Doprowadziło to do powstania drewnianego łóżka o eleganckiej bryle, przypominającej szlachetną estetykę art deco. Sam czas projektowania objął dwa lata, natomiast na jego wykonanie potrzeba 8 miesięcy ręcznej pracy rzemieślników, skrupulatnie dobierających materiały. Niemal w całości wykonane jest z drewna, którego rodzaj można specjalnie zamówić. Prezentowana wersja składa się z hebanu i klonu. Wszelkie dodatki mogą być zrobione ze złota lub stali nierdzewnej, a ręcznie wykonany materac z końskiego włosia, lateksu, wełny lub bawełny. W droższych wersjach łóżko posiada uchwyty do iPada, stacje ładujące i obrotowe monitory komputerowe i telewizyjne, a także dotykowe włączniki światła LED.

Jeśli narobiliście sobie ochoty na to niezwykłe łóżko musicie posiadać co najmniej 38 000 dolarów, a za najdroższą wersję zapłacicie 210 000.

Fot. https://parnian.com/

7 komentarzy
Michaelbasia
27 listopada 2022, 09:11
0/0

Regards. A lot of tips!
cvs pharmacy careers apply online list of aarp approved pharmacies canadian pharmacies cialis

Aaronimago
25 listopada 2022, 01:52
0/0

This is nicely expressed! !
legitimate canadian online pharmacies pharmacy school online program rx pharmacy services

Brandondaync
23 listopada 2022, 22:25
0/0

You actually reported that very well!
h-e-b pharmacy national pharmacies online are canadian pharmacy drugs safe

rodeevene
23 listopada 2022, 16:44
0/0

But the side effects are insane stromectol effets secondaires

Drufany
21 listopada 2022, 15:46
0/0

Thank you, Roidspharm clomid and nolvadex for pct

Engerry
19 listopada 2022, 03:54
0/0

lasix drug class By using a pairwise dissimilarity matrix for somatic cell type centroids, we find that the Tcf21 population was distinct from macrophage and Sertoli lineages but transcriptionally similar to myoid, Leydig, and endothelial cells Figure 1B

ThomasAgefs
12 listopada 2022, 10:52
0/0

You made your position extremely nicely.!
pharmacy technician course online free harlem rx pharmacy legitimate canadian pharmacies online

Dołącz do dyskusji