mebleportal
5 5 73

Nowoczesna sypialnia w drewnie – drewniane łóżka, komody, szafki nocne

Nowoczesna sypialnia w drewnie – drewniane łóżka, komody, szafki nocne

Fot. Gotland High, www.visby.pl

Drewno to materiał, który szczególnie chętnie wybieramy do naszych sypialni. Jego niezaprzeczalną zaletą jest wytrzymałość oraz wyjątkowe walory estetyczne, które sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i przyjemnie w nim wypoczywać. Ciekawe, nowoczesne wzory drewnianych: sosnowych lub bukowych elementów wyposażenia sypialni, możemy znaleźć w ofercie sklepu Visby.pl

Kolekcja Gotlad marki Visby

Drewniane meble często kojarzą się z charakterystyczną, bogatą w ornamenty stylistyką górskiej lub wiejskiej chaty. To prawda ale to tylko jeden, bardzo wąski zakres zastosowania drewna w wystroju i wyposażeniu wnętrz. Drewniane meble mogą być również bardzo dobrym uzupełnieniem wystroju nowoczesnych pomieszczeń, w tym szczególnie sypialni. Udowadnia to niezwykle elegancka kolekcja mebli do sypialni Gotland marki Visby.

Kolekcja Gotland Visby
Fot. Łóżko bukowe Visby Gotland, Visby.pl

Kolekcje mebli do sypialni Visby wykonane są z drewna sosnowego lub bukowego specjalną techniką łączenia litego drewna na „mikrowczepy”. Dzięki temu produkty tej marki pozbawione są sęków oraz innych skaz i przebarwień tak często występujących w drewnie. Technika ta zapobiega także wypaczaniu się drewnianego materiału i naturalnej jego „pracy” pod wpływem wilgoci. Solidne łączenia na śruby oraz grube, mocne ścianki elementów konstrukcyjnych sprawią, że meble drewniane Visby przetrwają lata w naszych domach i długą będą cieszyć swoją estetyczną, piękną formą.

Kolekcja Gotland Visby
Fot. Łóżko bukowe Visby Gotland High z szufladą, Visby.pl

Wyspa Gotland to przepiękna kraina, którą warto zobaczyć odwiedzając Szwecję. Kolekcja mebli do sypialni, która zawdzięcza swoją nazwę największej, szwedzkiej wyspie tworzy: komoda, szafka nocna oraz łóżka drewniane z tapicerowanym zagłówkiem w kilku różnych wersjach (HIGH, HIGH BC, niskie, z szufladami lub bez szuflady). Podstawowym elementem każdej sypialni jest łóżko i to w stosunku do niego mamy najwięcej wymagań – musi być nie tylko estetyczne, ale i przede wszystkim maksymalnie wygodne tak by zapewnić nam spokojny wypoczynek. I takie jest właśnie łóżko Gotlad. Wyselekcjonowane materiały (w 100% z polskich lasów), solidna konstrukcja i elegancka forma sprawią, że produkt sprawdzi się w każdej sypialni.

  
                              Fot. Komoda bukowa Visby 2+2.                                             Fot. Szafka nocna, bukowa Visby. 

Wyjątkowość łóżek Visby polega na ich niezwykle dopracowanej, solidnej budowie. Grubość wszystkich elementów łóżka wynosi 2,5 cm. Środkową część łoża podpiera belka nazywana „piątą nogą”. To właśnie ona wzmacnia dodatkowo całą konstrukcję sprawiając, że stelaż łóżka i materac zyskują solidne podparcie. Tapicerowana tkanina lub eko-skóra na zagłowiu są elementem dekoracyjnym i zarazem praktycznym. Miły w dotyku materiał o fakturze delikatnego zamszu lub elegancka eko-skóra, pod którą znajduje się pianka tapicerska, stanowi wygodne podparcie dla pleców w momencie, gdy oddajemy się lekturze ulubionej książki lub gdy oglądamy film. Pikowany materiał zestawieniu z drewniana konstrukcją łoża tworzy ujmującą, elegancką całość, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Ekskluzywne materace marki Visby są uzupełnieniem wysokiej jakości łóżek z kolekcji Gotland. Producent oferuje szeroką gamę doskonałych, komfortowych materacy, min. materace tzw. 7 strefowe (każda sprężyna w takim materacu zamknięta jest w oddzielnej kieszonce co zapobiega uginaniu się dużej powierzchni materaca pod wpływem ruchów ciała; materac taki posiada także 7 stref twardości idealnie podpierających każdy fragment ciała człowieka). Innym, innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie w materacach pianki termoplastycznej Viscoelastic, która reaguje na temperaturę ciała człowieka i plastycznie dostosowuje się do naszych anatomicznych kształtów. W ofercie Visby znajdziemy także materace kokosowe, wełniane oraz materace w wersji dla osób wysokich.

Kolekcja Gotland Visby
 Fot. Łóżko sosnowe Visby Gotland High BC, Visby.pl

Komplet mebli sypialnianych Gotlad uzupełniają wyroby stolarskie o prostej, bardzo nowoczesnej linii: komoda oraz szafka nocna. Cała kolekcja dostępna jest w materiale sosnowym lub bukowym. Producent zapewnia gratisowe bejcowanie w wybranym kolorze (gratisowe bejcowanie dotyczy kolekcji Gotland, jak i wszystkich innych produktów marki Visby) oraz 8 lat gwarancji na swoje produkty.

Visby to producent wysokiej jakości drewnianych mebli do sypialni. Główną specjalizacją firmy są ekskluzywne meble do sypialni: bukowe i sosnowe oraz materace. Wszystkie produkty Visby pochodzą w 100% z polskiego drewna i produkowane są na terenie Polski. Meble Visby można obejrzeć w salonie meblowym „Kupmaterac.pl” w Warszawie (ul. Trakt Brzeski 54) bądź na stronie www.visby.pl

 

Dołącz do dyskusji