mebleportal
5 5 42

Nowoczesne wnętrze a osprzęt elektryczny

Nowoczesne wnętrze a osprzęt elektryczny

Jak zaaranżować wnętrze, które z założenia ma być nowoczesne i funkcjonalne? Z pewnością nie powinno w nim zabraknąć dostosowanych do całości wystroju dodatków oraz elementów wykończeniowych. Warto zadbać między innymi o odpowiedni osprzęt, który będzie współgrał z resztą wystroju. W nowoczesnym wnętrzu dobrze może sprawdzić się osprzęt Livolo.

Tam, gdzie zależy nam na efektownym wyglądzie i funkcjonalności, nie warto iść na kompromis. Dotyczy to także osprzętu. Dlatego w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach zamiast klasycznych i powszechnie znanych rozwiązań można pokusić się o bardziej wyszukane i dające więcej możliwości. Jakich? – To może być futurystyczny, całkowicie odmienny od tego, do którego zostaliśmy przyzwyczajeni wygląd, zdalne sterowanie oświetleniem albo wielokrotne ramki, w których obok włączników światła montuje się również gniazda elektryczne i przyłącza multimedialne.

Efektowny design, który wpływa na stylistykę wnętrza

Dużą zaletą włączników Livolo jest między innymi ich efektowny, przyciągający uwagę design. Włączniki tej marki zdecydowanie różnią się od większości dostępnych obecnie na rynku, o czym łatwo przekonać się, odwiedzając stronę Gajwer.pl. To, co już na pierwszy rzut oka zwraca naszą uwagę, to całkowicie płaski, przylegający do ściany panel sterowania. Brakuje na nim klasycznego przełącznika, a zamiast niego jest zaznaczony graficznie dotykowy sensor. Wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca, aby światło zostało włączone lub wyłączone. W takim samym stylu co włącznik światła utrzymane zostały włączniki rolet i żaluzji, ściemniacze światła oraz gniazda elektryczne. Spójna stylistyka osprzętu pozwala zachować efektowny wygląd wnętrza.

Eleganckie, wykonane z hartowanego szkła włączniki prezentują się bardzo dobrze na tle nowoczesnej aranżacji. Doskonale wpisują się w taką stylistykę i podnoszą atrakcyjność wnętrza. Niewątpliwym atutem jest szeroka gama kolorystyczna, w jakiej są dostępne. Od klasycznych białych i czarnych kolorów, poprzez stonowany szary do bardziej odważnych barw jak róż, błękit i zieleń.

Funkcjonalny osprzęt i wygoda użytkownika

W nowoczesnych wnętrzach powinno być nie tylko minimalistycznie i elegancko, ale również funkcjonalnie. Dlatego producent włączników Livolo zadbał o to, by wśród dostępnych na rynku modeli znalazły się również takie, którymi można sterować za pomocą pilota albo Wi-Fi.

Kolejna istotna kwestia to bezpieczeństwo. Osprzęt Livolo i pod tym względem powinien spełnić większość oczekiwań. Ponieważ został wykonany niepalnego materiału, nie będzie wydzielał toksycznego dymu i stwarzał zagrożenia w przypadku pożaru. Dużym atutem jest jego szczelna obudowa. Dzięki niej osprzęt będzie całkowicie bezpieczny dla użytkowników nawet przy przypadkowym zachlapaniu go wodą.

Na funkcjonalność wpływa też podświetlany panel sterowania oraz modułowa budowa osprzętu, dzięki której w wielokrotnej ramce można umieszczać obok siebie włączniki światła i rolet oraz gniazda elektryczne i przyłącza multimedialne. To duże udogodnienie, które stwarza wiele możliwości aranżacyjnych we wnętrzu.

Włączniki Livolo doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i zaaranżowanych na cele komercyjne. Cechują się nie tylko wysoką estetyką, ale i funkcjonalnością. Właśnie dlatego coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych aranżacjach. Chętnie wprowadzane są również do pomieszczeń utrzymanych w innej stylistyce.

Dołącz do dyskusji