mebleportal
5 5 38

Nowość: dębowy stół z szufladami

Stół to jeden z najbardziej rodzinnych mebli. To przy nim gromadzimy się podczas wspólnych posiłków, rozmów, odrabiania prac domowych z dziećmi… We współczesnych wnętrza stół często ustępuje miejsca wyspie kuchennej, jednak jeżeli ktoś ceni ten tradycyjny mebel, może wybierać spośród licznych, ciekawych modeli. Jednym z nich jest najnowsza propozycja od VOX: drewniany stół z kolekcji Nature. 

Stół_z_szufladami.jpg

Kolekcja Nature powstała na bazie naturalnych materiałów. Blat oraz nogi stołu wykonano z drewna dębowego. Uzupełniają go metalowe wstawki. Wyróżnikiem mebla jest wnęka, która biegnie przez jego środek. W zależności od potrzeb może być przysłonięta 3 zaślepkami albo częściowo lub całkowicie odsłonięta. Wnęka zapewnia miejsce do przechowywania niewielkich przedmiotów. Możemy również umieścić w niej dekoracyjne doniczki z kwiatami czy ziołami, pojemniki na przyprawy a nawet stawiać gorące naczynia – wnęka, jak i zaślepki są bowiem odporne na wysokie temperatury. Dłuższe krawędzie stołu zostały delikatnie zaokrąglone, aby można było wygodnie opierać o nie ręce. Zaoblone brzegi zwiększają także bezpieczeństwo użytkowania.  Pod blatem stołu ukryto 6 drewnianych szuflad, pomalowanych na czarno. Ich skośny kształt sprawia, że mebel nabiera wizualnej lekkości.

Stół Nature objęty jest promocją: osoby, które kupią go do 31 grudnia otzrymają 1 z 3 zestawów akcesoriów stołowych skomponowanych przez stylistów marki VOX w prezencie. 

Wymiary:

  • Szerokość: 180 cm
  • Głębokość: 100 cm
  • Wysokość: 75 cm

Cena: 2990 zł

Kolekcja_Nature_VOX_stół_z_szufladami.jpg

Kolekcja Natury została utrzymana w modnym, skandynawskim stylu. Dostrzegamy w niej również inspirację wzornictwem lat 50. i 60. Oprócz stołu kolekcja zawiera szafę, regał, witrynę, kredens, trzy rodzaje komód, szafkę RTV, ławę kawową, krzesło, fotel, podnóżek oraz wiszące: słupek, szafkę i półkę. 
 

Kolekcja_Nature_VOX_stół_z_szufladami.jpg

5.12.2016

3 komentarze
kAMA
12 września 2017, 15:16
0/0

🙂

Jola
12 września 2017, 15:16
2/0

Mój stolik!!!

Eda
12 września 2017, 15:16
1/0

UWIELBIAM MEBLE VOXA, MAJĄ TAKI RETRO SZNYT

Dołącz do dyskusji