mebleportal
5 5 39

Nowy piekarnik z linii Frames od Franke

Wiosna to czas, kiedy owoce są najsmaczniejsze i zachęcają do domowych wypieków. Z nowym piekarnikiem z serii Frames od Franke pieczenie będzie łatwiejsze i stanie się jeszcze większą frajdą.

Nowy_piekarnik_z_linii_Frames_od_Franke_1.jpg

Piekarnik FS 982 z linii Frames to wielofunkcyjne urządzenie, o pojemności 74 litrów, wyposażone w aż 17 programów automatycznych.  Jedną z ciekawszych i bardzo przydatnych jest funkcja wyrastania ciasta. Po jej uruchomieniu, w piekarniku wytwarzają się idealne warunki do pieczenia. Temperatura obniża się do 30 stopni C, a wentylator automatycznie się wyłącza. Dodatkowo piekarnik posiada program Pizza, dzięki któremu ciepło zostaje równomiernie rozprowadzone i podgrzewa ciasto również od dołu. Dzięki temu zarówno  pizza jak i tarta będą idealnie upieczone. Urządzenie zostało także wyposażone w program pieczenia – Menu Kompletne, który pozwala na przyrządzenie czterodaniowego posiłku w czasie nie dłuższym niż godzina. Ponieważ nie musimy martwić się, że zapachy i smaki będą się przenikały, możemy w tym samym czasie piec danie główne i deser.

Firma Franke opatentowała grzałki DCT – Dynamic Cooking Technology, które umożliwiają natychmiastowe rozgrzanie się piekarnika do temperatury 200 stopni C, znacząco ograniczając przy tym zużycie energii elektrycznej. DTC zmniejsza również ryzyko przypalenia się potraw i gwarantuje równomierne pieczenie. 

Piekarniki z linii Frames charakteryzuje nie tylko innowacyjna technologia, ale także ciekawe wzornictwo i intuicyjna obsługa. Urządzenie wykończone zostało czarnym szkłem, a uchwyty i pokrętła wykonano ze stali szlachetnej. Wyposażone jest również w kolorowy wyświetlacz TFT. Wszystkie te elementy składają się na elegancką i praktyczną całość.

Nowy_piekarnik_z_linii_Frames_od_Franke_2.jpg

Dodatkowe informacje:
 

  • Delikatne domykanie i otwieranie drzwi
  • Automatyczne włączanie oświetlenia po otwarciu drzwi
  • Zimny front drzwi
  • Blokada przed dziećmi
  • 64 predefiniowane przepisy
  • Cena: 4 999 zł

18.05.2016
żródło: materiały prasowe
opr. AG

Polecamy:
 

1 komentarz
basia
18 maja 2016, 16:31
0/0

Bardzo fajna propozycja, funkcja wyrastania ciasta – super sprawa!

Dołącz do dyskusji