mebleportal
5 5 25

Styl glamour w Twoim domu

Wnętrza wysmakowane, wyjątkowe, wysublimowane…. Styl glamour może pojawić się w Twoim domu lub mieszkaniu, dzięki efektownym meblom oraz dodatkom. W sklepach Miloo Home znajdziesz niesamowity wybór welurowych sof, szklanych stołów, buduarowych łózek do sypialni i akcesoriów w fiolecie, różu, czy błękicie.

Kolekcja Monogram

Lśniące elementy, elegancja, przepych i złote okucia mebli to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Wspaniałe kanapy i sofy  sprawiają, że kolekcja Monogram sprawia wrażenie luksusowej, a geometryczne wzory tylko dopełniają tego obrazu.  Stolik kawowy i barek możesz postawić w salonie albo w jadalni. Zainspiruj się filmowymi popisami gwiazd z lat 50 XX wieku i zwróć uwagę na wnętrza przedstawiane na ekranie. Te pomieszczenia mogą być dla Ciebie inspiracją, ale także możesz je unowocześnić, dzięki meblom, czy dodatkom.

Kolekcja City

O ile kolekcja Monogram może być historycznie związana z Hollywood i Los Angeles, o tyle genezy kolekcji City szukać można we wnętrzach nowojorskich. Szkło  hartowane,  nikiel i nowoczesne meble sprawiają, że do wnętrza w stylu glamour można wprowadzić powiew świeżości. Pomieszczeniom możesz nadać wyraz klasycznej elegancji, dzięki dodatkom takim jak gazetniki, wazony, czy poduszki.

Do jakich wnętrz pasuje styl glamour?

Na przestrzeni lat styl glamour ewoluował od rozbuchanego, szalonego i bardzo luksusowego, po bardziej stonowany, spokojny i elegancki. Wciąż charakterystyczne pozostały jednak barwy takie jak róż, fiolet, czy bordo i butelkowa zieleń. Styl glamour pasuje praktycznie do każdego wnętrza, w którym pojawiają się te kolory. Sam styl jest eklektyczny, ponieważ obok siebie można postawić meble klasycystyczne i nowoczesne.

Jakie dodatki wybrać, aby stworzyć styl glamour?

 

Krzesła do salonu Miloo Home

Podstawą stylu glamour może być pikowana sofa lub wielkie łoże z wezgłowiem. Jednak bardzo duże znaczenie mają także dodatki, czyli koce, plecy, poduszki, wazony i abażury, kinkiety, oraz wspaniałe bukiety kwiatów. Białe świece także są nieodłącznym atrybutem stylu glamour i sprawiają, że wnętrze staje się przytulne, ciepłe i odświeżone.

Dla stylu glamour charakterystyczna jest także symetria i porządek, chociaż może wydawać się, że artystyczny bałagan, czy chaos dobrze korespondują z welurowymi sofami, czy puchatymi poduszkami. W rzeczywistości warto postawić na nieprzypadkowość i doskonałość połączeń.

Tworząc wnętrze w stylu glamour nie zapominaj o tym, aby pomieszczenie było naprawdę pięknie urządzone i niepowtarzalne. W Miloo Home znajdziesz dwie kolekcje, które możesz wykorzystać w całości, połączyć ze sobą, lub skorzystać tylko z niektórych elementów lub dodatków. Kolekcja Monogram i kolekcja City są kwintesencją elegancji, przepychu i luksusu, które mogą zostać wprowadzone do Twojego domu lub mieszkania.

Wszystkie meble i dodatki zaprezentowane na zdjęciach, znajdziesz w sklepach stacjonarnych Miloo Home lub na stronie internetowej tej marki.

 

 

 

 

 

Dołącz do dyskusji