mebleportal
5 5 61

Szafka z okapem Globalo: gotowe rozwiązanie do Twojej kuchni

Szafka z okapem Globalo: gotowe rozwiązanie do Twojej kuchni

Wkład do zabudowy (okap podszafkowy) bardzo dobrze wpisuje się w wymagania nowoczesnej kuchni. Jest dyskretny i harmonizuje z wyglądem całej zabudowy. Aby idealnie dopasować urządzenie do mebli, możemy zdecydować się na wybór okapu z zaprojektowaną dla niego szafką. Takie rozwiązanie znajdziemy w ofercie firmy Globalo, która wraz z meble.pl przygotowała intuicyjny w obsłudze konfigurator szafek dla trzech modeli okapów do zabudowy ze swojej kolekcji.

Zaprojektuj i zamontuj szafkę z okapem w kilku prostych krokach

Polski producent okapów Globalo daje nam nowe narzędzie, które pozwala idealnie dopasować do siebie okap oraz szafkę. Za pomocą intuicyjnego konfiguratora on-line samodzielnie zaprojektujemy szafki dla 3 modeli nowoczesnych wkładów z oferty Globalo. Kompatybilne szafka z okapem, akcesoria montażowe oraz przyjazna instrukcja montażu pozwalają oszczędzić czas, ułatwić sobie pracę oraz uniknąć błędów montażowych.

Szafka z okapem tworzą jednolitą, dopracowaną konstrukcję a przy tym możemy perfekcyjnie dopasować je do wyglądu pozostałych mebli. Szafkę dowolnie konfigurujemy pod wybrany okap do zabudowy. Mało tego, możemy w ten sam sposób skonfigurować sobie całą zabudowę kuchenną! Samodzielne dobranie frontu szafki, korpusu, półek czy uchwytów sprawia, że ostateczny produkt jest mocno zindywidualizowany – mówi Krzysztof Błażowski, właściciel marki Globalo.  

Szafka na okap

 

Szafka z okapem perfekcyjnie dopasowana do Twoje kuchni

 

Konfigurator szafek został zaprojektowany pod kątem 3 popularnych okapów do zabudowy z oferty Globalo: GLOBALO LOTEO, GLOBALO LOFETTI, GLOBALO INSOLITA. Projektując z jego pomocą szafkę, zyskujemy szerokie możliwości decydowania o jej wyglądzie. Sami określamy:

  • kolor bądź dekor frontów spośród: płyt meblowych, płyt akrylowych, płyt w macie lub wykończonych na wysoki połysk oraz płyt Crystal;
  • kolory korpusów i krawędzi,
  • wymiary szafki,
  • liczbę i sposób otwierania frontów (np. jeden front otwierany w lewo),
  • dodatkowe opcje szafki, takie jak liczbę półek i typ otwierania (tj. otwieranie za pomocą uchwytu lub bezuchwytowego systemu wspomagania otwierania TIP-ON);
  • rodzaj akcesoriów uzupełniających: zawieszki, zawiasy i uchwyty.

Dzięki temu nasza szafka z okapem będzie wpisywać się w wygląd pozostałych mebli. Dodatkowo w konfiguratorze widzimy na bieżąco tworzoną przez siebie wizualizację szafki i wszystkie wprowadzane zmiany.

  • Warto rozważyć: jeżeli chcemy dokonać wymiany okapu na nowy model, dzięki konfiguratorowi on-line możemy łatwo dopasować wygląd szafki z okapem do pozostałych mebli.

Szafka z okapem

Szafka z okapem do łatwego montażu

Dodatkowo firma Globalo zadbała, aby szafka z okapem była łatwa w montażu. Mebel jest nam dostarczony z nawierconymi otworami na śruby montażowe. Ponadto, oprócz okapu i szafki, otrzymujmy kompletny zestaw montażowy, który zawiera: rury, łącznik kanałów okrągłych, kolanko oraz akcesoria potrzebne do złożenia szafki z okapem czyli zawieszki, zawiasy, uchwyty, kołki. Jedynym elementem, który musimy kupić we własnym zakresie, są śruby mocujące szafkę, ponieważ należy dobrać je do typu ściany, na której zostanie umieszczona.  

4.12.2017

1 komentarz
Ewelina
18 lutego 2019, 15:51
0/0

Świetna sprawa O.o ale w mojej malutkiej kuchni chyba by się nie zmieściła…

Dołącz do dyskusji