mebleportal
5 5 27

Zlewozmywaki antybakteryjne

Bez odpowiedniego zlewozmywaka funkcjonalność oraz bezpieczeństwo wykonywanych w kuchennej przestrzeni zadań jest niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym na utrzymanie najwyższej czystości naczyń oraz jedzenia, które na nich serwujemy są zlewozmywaki antybakteryjne.

\"zlewozmywaki_antybakteryjne.jpg\"

Fot. Zlewozmywak antybakteryjny BARCELONA, Prima Gran, www.taniezlewozmywaki.pl

Antybakteryjność zlewozmywaki zawdzięczają niezwykłym właściwościom srebra – to jego bakteriobójcze działanie zabezpiecza powierzchnie przed rozwojem grzybów i bakterii niebezpiecznych dla naszego zdrowia. Zalety jonów srebra znane były od wieków, teraz wykorzystują je naukowcy, aby walkę z drobnoustrojami wynieść na najwyższy poziom. Nanogranit zawierający w sobie rzeczone jony srebra blokuje aktywność bakterii. W przypadku zlewozmywaków Prima Gran nie mamy do czynienia jedynie z powłoką antybakteryjną, która po czasie ulega wytarciu; ochrona antybakteryjna jest tutaj dożywotnia, dotyczy bowiem całej struktury. Co dodatkowo ważne – srebro jest bezzapachowe, bezbarwne i nietoksyczne – całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia.

zlewozmywaki_antybakteryjne_2.jpg
Fot. Zlewozmywak antybakteryjny SYDNEY, Prima Gran, www.taniezlewozmywaki.pl

Zlewozmywaki antybakteryjne wytwarzane są metodami nanoinżynierii, wpływa to na ich wysoką trwałość i wytrzymałość, a także skuteczność. Charakteryzują się odpornością nie tylko na zabrudzenia, ale także na wysoką temperaturę oraz zarysowania i odbarwienia.

zlewozmywaki_antybakteryjne_3.jpg
Fot. Zlewozywak antybakteryjny GENEWA, Prima Gran, www.taniezlewozmywaki.pl

Oferta antybakteryjnych zlewozmywaków jest bardzo szeroka. Prima Gran oferuje modele jedno-, półtora- i dwukomorowe. W jednokomorowych do wyboru mamy siedem serii: począwszy od niewielkich okrągłych, ale zgrabnych zlewozmywaków składających się z samej komory (np. Genewa), aż po większe, prostokątne modele wyposażone również w wygodne ociekacze (np. San Francisco).

zlewozmywaki_antybakteryjne_4.jpg
Fot. Zlewozmywak antybakteryjny SAN FRANCISCO, Prima Gran, www.taniezlewozmywaki.pl

Zlewozmywaki półtora komorowe występują w sześciu wersjach. Większość jest prostokątna, oprócz komór wyposażona w ociekacz. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jednak seria Monaco wyróżniająca się trapezowym, niezwykle estetycznie prezentującym się kształtem (te modele mogą pełnić również funkcje zlewozmywaków narożnych). Osoby potrzebujące naprawdę pojemnych zlewozmywaków mogą liczyć na serię Kopenhaga z dwukomorowymi modelami. Jeśli chodzi o wersje kolorystyczne wybierać możemy między czernią, grafitem a beżem. 

zlewozmywaki_antybakteryjne_5.jpg
Fot. Zlewozmywak antybakteryjny MONACO, Prima Gran, www.taniezlewozmywaki.pl

Różnorodność asortymentu gwarantuje, iż z łatwością dopasujemy zlewozmywak do naszych potrzeb oraz wystroju kuchni.
 
Mimo świetnych właściwości zlewozmywaków antybakteryjnych nie możemy zapominać o odpowiedniej, regularnej pielęgnacji. Najlepiej wykorzystywać do tego specjalne preparaty takie jak Nanogran bądź Nanopuri. Nanopuri świetnie czyści powierzchnie zlewozmywaków. Usuwa wszelkie zabrudzenia, nawet te wyjątkowo uporczywe, nie zostawiając przy tym zacieków czy smug. Jest łatwy w użyciu, świeżo pachnie i nie niszczy powłoki zlewozmywaka. Nanogran natomiast doskonale impregnuje powierzchnię, tworząc ochronną powłokę, która ułatwia utrzymanie czystości, nadaje połysk i dodatkowo powstrzymuje powstawanie zabrudzeń.
 

Wszystkie zaprezentowane w artykule produkty znaleźć można na stronie 

zlewozmywaki_antybakteryjne_7.jpg

Dołącz do dyskusji