mebleportal
5 5 73

Złoty Medal MTP Targów Meble Polska 2015 dla materaca PLANTPUR SUPERIOR

Jednym z dziesięciu laureatów Złotych Medali MTP na Targach Meble Polska 2015 jest materac wyprodukowany przez Fabrykę Materacy Janpol z Orzesza. W produkcie wykorzystano piankę PLANTPUR VISCO oraz hipoalergiczny rdzeń wykonany z włókna kokosowego.

złoty_medal_dla_plantpur_superior.jpg

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku. Rokrocznie w konkursie mierzy się około 500 produktów. Spośród nich wybierane są te najlepsze – zgodne z kryteriami i oczekiwaniami profesjonalnego jury, które tworzą eksperci i specjaliści. Wyróżnienia przyznawane są produktom innowacyjnym, stosującym się do najwyższych standardów i wykorzystującym nowoczesne technologie. 

Plantpur_Superior.jpg
Fot. Materac PLANTPUR SUPERIOR, Fabryka Materacy Janpol

Rekomendacją ekspercką potwierdzającą wybitną jakość poszczycić się może teraz również materac PLANTPUR SUPERIOR firmy Janpol. To tegoroczna nowość znanej firmy zajmującej się produkcją materacy.
Plantpur_Superior_2.jpg
Fot. Materac PLANTPUR SUPERIOR, Fabryka Materacy Janpol

Innowacyjność i niepowtarzalność materaca PLANTPUR SUPERIOR tkwi przede wszystkim w konstrukcji – oparta jest ona na pionierskiej piance PLANTPUR VISCO, która zawiera do 50% naturalnego oleju słonecznikowego. Kolejna zaleta to antyalergiczna warstwa kokosu, która gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza. Ten zwiększony udział odnawialnych surowców ściśle związany jest z minimalizacją składników toksycznych do minimum. Ma to pozytywny wpływ zarówno na komfort i bezpieczeństwo użytkowania, jak i stan środowiska naturalnego. Dodatkowym ukłonem w stronę konsumenta jest dzianina Celliant – posiadająca prozdrowotne właściwości: uśmierzająca ból oraz przyspieszają leczenie, a to wszystko dzięki umiejętności zwiększania poziomu tlenu w tkance mięśniowej. Materac PLANTPUR SUPERIOR to perfekcyjna jakość snu, trosko o zdrowie, komfort i dobro planety.
Plantpur_Superior_3.jpg
Fot. Materac PLANTPUR SUPERIOR, Fabryka Materacy Janpol

Dołącz do dyskusji