mebleportal
5 5 63

Cała na biało – 5 sprawdzonych patentów na jasną kuchnię

Cała na biało – 5 sprawdzonych patentów na jasną kuchnię

Biel z powodzeniem skradła nasze serca i nie jest to tylko sezonowa miłość! Sterylne pomieszczenia nie są już zarezerwowane tylko dla sypialni czy salonu. Prawdziwym hitem stała kuchnia urządzona z minimalistycznym smakiem. Kuchenne aranżacje w połączeniu z klasyczną bielą dają nam możliwość nie tylko optycznego powiększenia mieszkania, ale przede wszystkim są neutralną bazą dla różnych styli i kontrastowych dodatków.

Nowoczesny styl życia sprawia, że  kuchnia często przyjmuje rolę centralnego punktu w naszych domach. Właśnie tu skupia się życie towarzyskie i rodzinne, dlatego podczas projektowania przestrzeni kuchennej większą uwagę przykładamy do solidnych materiałów i obowiązujących trendów. Poniżej przedstawiamy pięć propozycji urządzenia kuchni w wersji white.

Biały total look

Nie od dziś wiadomo, że klasyka broni się sama. Biała kuchnia jest tego najlepszym przykładem! Wygląda nie tylko nowocześnie, ale przede wszystkim rozjaśnia i optycznie powiększa wnętrze. Połączenie bieli ze stylem skandynawskim przełamuje sterylność aranżacji. Fronty szafek wykonane z bielonego drewna w towarzystwie plecionych krzeseł ustawionych przy wyspie kuchennej to nowoczesna propozycja, która z powodzeniem odmieni każde wnętrze.

 

 

Czarno na białym

Przeciwieństwa się przyciągają! Czarne szafki połączone z białym blatem i jasnymi krzesłami to strzał w dziesiątkę. Kontrastujące barwy mogą stworzyć we wnętrzu spójną całość, co potwierdza aranżacja z wykorzystaniem konglomeratu kwarcowego Silestone o wzorze Lagoon z delikatnymi szarymi żyłkami. Całość uzupełniają drewniane i złote elementy.

 

 

Jasna kuchnia

W gmachu fabryki

Remont kuchni w stylu industrialnym? Jesteśmy na tak! Loftowe aranżacje cieszą się niesłabnącą popularnością, a charakterystyczne dla tego stylu lampy w metalowych oprawach to obowiązkowy dodatek nie tylko do kuchni. Do przełamania zabudowy w ciemnej kolorystyce sprawdzą się jasne okładziny ścienne z wysokim połyskiem wykonane z materiału Dekton.

 

 

 Kuchenne aranżacje

Styl glamour

Elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Jasne blaty z beżowym żyłowaniem w połączeniu ze złotem stworzą wnętrze na miarę prawdziwego luksusu.  Naturalny kwarcyt Sensa Taj Mahal wybrany do wykończenia blatu to oryginalny patent, który zrobi wrażenie!

 

 

Blaty kuchenne

Dla odważnych

Połączenie różnych elementów pochodzących z odmiennych stylów – efekt wow murowany! Eklektyzm to nowoczesny patent dla osób, które nie boją się zaryzykować. Przykładem nietypowego rozwiązania w kuchennej aranżacji może być zastosowanie blatu Silestone Blanco Zeus wraz z metalową półką na zastawę. Klasyka połączona ze stylem rustykalnym? Decyzja o tym co do siebie pasuje zależy od indywidualnych preferencji!

1 komentarz
Wera
19 sierpnia 2019, 13:14
0/0

Fajna inspiracja. Planuje remont kuchni właśnie w bieli i skłaniam się ku złotym dodatkom

Dołącz do dyskusji