mebleportal
5 5 25

Komoda jak płaskorzeźba

Projektanci polskiej marki Rosanero stworzyli komodę, która łączy funkcjonalność i oryginalne wzornictwo. W projekcie postawiono na zgeometryzowane, nowoczesne formy. Uwypuklono również fragmenty frontów, nadając im trójwymiarowy wygląd. Dzięki temu komoda przypomina współczesną płaskorzeźbę. 

Komoda_Klere_Rosanero.jpg

Komoda Klere udowadnia, że współczesne meble mogą być nie tylko miejscem do przechowywania ubrań, książek i innych przedmiotów. Starannie zaprojektowane i wykonane stają się również ozdobą wnętrza. Jeżeli postawimy na nieoczywiste formy i przykuwające oko detale, możemy – za pomocą komody czy szafy – wyróżnić wnętrze.
 
Komoda Klere jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Powstaje na bazie płyty MDF pokrytej włoskim lakierem. Do wyboru mamy różne kolory z palety RAL. Klient określa również kolor bejcy, którą zostaną pokryte dębowe nogi komody. Możliwość doboru barw pozwala spersonalizować mebel. Sprawia, że komoda Klere bez trudu wpisuje się w koncepcję aranżacji każdego nowoczesnego salonu.

Komoda_Klere_Rosanero_2.jpg
 
Tradycyjne, wystające uchwyty zastąpiono systemem push-click, który umożliwia otworzenie drzwiczek poprzez jego dociśnięcie. Dzięki temu zabiegowi w pełni wyeksponowano oryginalny wzór frontów.
 
Komoda Klere jest dostępna w dwóch rozmiarach:

  • M (900 mm wys. x 1077 mm szer.  x 430 mm gł ) – wyposażona jest w dwie szuflady i jedno skrzydło z frontem otwieranym uchylnie;
  • L (900 mm wys. x 1600 mm szer.  x 430 mm gł ) – posiada dwie szuflady i dwa skrzydła otwierane uchylnie.

 Komoda_Klere_Rosanero_3
21.06.2017

2 komentarze
Jac
12 września 2017, 14:57
1/0

dla mnie troszke przekombinowana, ale rozumiem że w niektórych wnętrza wygląda fajnie

Mari
12 września 2017, 14:56
2/0

Chcę taką!!!!

Dołącz do dyskusji