mebleportal
5 5 25

Komoda jak płaskorzeźba

Komoda jak płaskorzeźba

Projektanci polskiej marki Rosanero stworzyli komodę, która łączy funkcjonalność i oryginalne wzornictwo. W projekcie postawiono na zgeometryzowane, nowoczesne formy. Uwypuklono również fragmenty frontów, nadając im trójwymiarowy wygląd. Dzięki temu komoda przypomina współczesną płaskorzeźbę. 

 

Komoda Klere udowadnia, że współczesne meble mogą być nie tylko miejscem do przechowywania ubrań, książek i innych przedmiotów. Starannie zaprojektowane i wykonane stają się również ozdobą wnętrza. Jeżeli postawimy na nieoczywiste formy i przykuwające oko detale, możemy – za pomocą komody czy szafy – wyróżnić wnętrze.

Komoda na indywidualne zamówienie

Komoda Klere jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Powstaje na bazie płyty MDF pokrytej włoskim lakierem. Do wyboru mamy różne kolory z palety RAL. Klient określa również kolor bejcy, którą zostaną pokryte dębowe nogi komody. Możliwość doboru barw pozwala spersonalizować mebel. Sprawia, że komoda Klere bez trudu wpisuje się w koncepcję aranżacji każdego nowoczesnego salonu.

Komoda_Klere_Rosanero_2.jpg

Tradycyjne, wystające uchwyty zastąpiono systemem push-click, który umożliwia otworzenie drzwiczek poprzez jego dociśnięcie. Dzięki temu zabiegowi w pełni wyeksponowano oryginalny wzór frontów.

Komoda Klere jest dostępna w dwóch rozmiarach:

  • M (900 mm wys. x 1077 mm szer.  x 430 mm gł ) – wyposażona jest w dwie szuflady i jedno skrzydło z frontem otwieranym uchylnie;
  • L (900 mm wys. x 1600 mm szer.  x 430 mm gł ) – posiada dwie szuflady i dwa skrzydła otwierane uchylnie.

Komoda_Klere_Rosanero_3
21.06.2017

2 komentarze
Mari
12 września 2017, 14:56
3/0

Chcę taką!!!!

Jac
12 września 2017, 14:57
2/0

dla mnie troszke przekombinowana, ale rozumiem że w niektórych wnętrza wygląda fajnie

Dołącz do dyskusji