mebleportal
5 5 78

Meble łazienkowe w nowoczesnym stylu – jakie rozwiązania są warte zakupu?

Meble łazienkowe w nowoczesnym stylu – jakie rozwiązania są warte zakupu?

Urządzanie od podstaw domowej łazienki wiąże się z koniecznością ustalenia z góry stylu, w jakim będzie ona utrzymana. Pozwoli to na stworzenie spójnej i harmonijnej przestrzeni, z której będziemy korzystali z przyjemnością. W ostatnich latach coraz więcej pomieszczeń jest aranżowanych w nowoczesnej, hołdującej modnemu minimalizmowi stylistyce, którą podkreślają meble oraz dodatki. Nowoczesny zestaw mebli łazienkowych pozwala na przemyślane zorganizowanie łazienki oraz pozostawienie w zasięgu wzroku tylko tych przedmiotów, które zdobią pomieszczenie lub pełnią w nim określoną funkcję.

Czym charakteryzują się nowoczesne meble łazienkowe?

 

Nowoczesne meble łazienkowe większości z nas kojarzą się z prostymi bryłami i geometrycznymi formami, stonowaną lub wręcz przeciwnie, intensywną kolorystyką oraz wysoką funkcjonalnością, która pozwala na ich wygodne wykorzystywanie w pełnej zgodzie z przeznaczeniem oraz potrzebami wymagających, współczesnych użytkowników. Meble łazienkowe z zasady mają oferować sporą ilość przestrzeni potrzebnej do przechowywania przedmiotów związanych z łazienką, pozwolić na ukrycie ich przed wzrokiem użytkowników i pozwolić na utrzymanie pomieszczenia w wizualnym porządku i schludności.

W większości przypadków, nowoczesny zestaw mebli łazienkowych obejmuje głównie rozwiązania podwieszane, pozbawione nóżek. Taki ich charakter wiąże się z licznymi, praktycznymi korzyściami. Meble podwieszane nie zajmują przestrzeni na podłodze, co pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie. Brak nóżek znacząco ułatwia także oraz przyspiesza sprzątanie podłogi oraz zapobiega gromadzeniu się brudu i zanieczyszczeń, co w szczególności docenią miłośnicy porządku i czystości. Szeroki wybór poszczególnych mebli dostępnych w ramach jednej kolekcji pozwala natomiast stworzyć zestaw mebli łazienkowych idealne dopasowany do potrzeb przyszłych użytkowników oraz dostępnej w pomieszczeniu przestrzeni.

meble do łazienki

Nowoczesny zestaw mebli łazienkowych Roca – które rozwiązania warto wybrać?

 

Zestaw mebli łazienkowych zazwyczaj obejmuje szafkę pod umywalkę sprzedawaną w komplecie z dedykowaną umywalką oraz dodatkowe meble do przechowywania dostępne w ramach tej samej kolekcji. W ofercie marki Roca dostępny jest szeroki wybór rozwiązań łazienkowych zaprojektowanych w pełnej zgodzie z nowoczesnymi trendami. Nowoczesne meble łazienkowe, które warto poznać bliżej, są dostępne m. in. w kolekcjach Inspira i Gap. Poszczególne elementy występują w zróżnicowanej, zgodnej z nowoczesnymi trendami kolorystyce i modnych wykończeniach, co pozwala na wybór rozwiązań idealnie dopasowanych do osobistych preferencji.

Praktycznym rozwiązaniem oferowanym przez markę Roca jest także możliwość dokupienia praktycznych nóżek i przekształcenia mebli wiszących w stojące. Bardzo ciekawą opcją są także meble modułowe dostępne w ramach kolekcji Victoria Basic Modular. Są to minimalistyczne rozwiązania, a ich stonowany, nieco surowy design idealnie wpasowuje się w klimat nowoczesnych łazienek, w których dominują takie klimaty. Meble modułowe można zakupić zarówno jako pojedyncze elementy, jak i stworzyć z nich swój własny, w pełni spersonalizowany zestaw wysokofunkcjonalnych i atrakcyjnych cenowo mebli łazienkowych.

Dołącz do dyskusji