mebleportal
5 5 43

Meble włoskie do kuchni, salonu i sypialni

Meble włoskie do kuchni, salonu i sypialni

Włosi wyznaczają trendy na wielu płaszczyznach. Nie inaczej jest w przypadku mebli. Włoskie meble to elegancja połączona z nowoczesną ekstrawagancją, a także inspiracja i wzór dla projektantów z innych części świata. 

Fot. Kuchnia Baltimora, Scavolini, www.studioinvita.pl

Meble włoskie do salonu

Szyk i elegancja mebli włoskich to m.in. zasługa tkanin i materiałów najwyższej jakości. Nie ma tu mowy o tanich zamiennikach – liczy się przede wszystkim najlepszy gatunek. Towarzyszy mu klasyczna faktura bądź wzór. Produkcja mebli to jednak już przede wszystkim nowoczesne technologię, które zapewniają precyzję i wytrzymałość.

Świetnym przykładem tego są włoskie meble marki Loop&Co. W jej ofercie znajdują się zarówno bogato zdobione meble, przepełnione wykwintną, niemalże pałacową elegancj, jak i proste, wysmakwowane modele.  

Meble-włoskie.jpg
Fot. Sofa Vincent, Loop&CO, www.mebleitalia.pl

Meble włoskie do kuchni

Tak jak ubrania od projektantów, meble włoskie również charakteryzują się niepowtarzalnością i spersonalizowanym podejściem. To nie tylko zwykłe, masowo produkowane modele, ale produkty przygotowywane na specjalne zamówienie, aby mogły jak najlepiej współgrać z pragnieniami i preferencjami klientów. Odnosi się to również do mebli kuchennych, które odznaczają się zróznicowanym i dopracowanym designem. Przykładem tego są włoskie meble do kuchni marki Scavolini (w Polsce dostępne są one w ofercie Studia Invita z Wrocławia).

Meble-włoskie-3.jpg
Fot. Kuchnia Motus, Scavolini, www.studioinvita.pl 

Meble Scavolini powstają we współpracy z największymi projektantami wzornictwa, dzięki czemu naturalnie łączą w sobie wyjątkowy styl i jakość. Można mówić, że to użytkowe dzieła sztuki, każdy ich element – czy to kształt drzwiczek, uchwyt, czy cokół jest precyzyjnie zaprojektowany. Dodatkowo Studio Invita oferuje pomoc doświadczonych architektów, którzy sprawią, że meble włoskie stworzą w kuchni idealną przestrzeń zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki. 

Meble włoskie do sypialni

Meble włoskie stoją ponad podziałami dotyczącymi stylów. Same stanowią mieszankę klasyki z nowoczesną formą i niesztampowością. Dlatego dobrze prezentują się niemal w każdym wnętrzu. Potwierdza to chociażby oferta marki Ba-Kari. Z jednej strony znajdziemy tu tradycyjne modele mebli włoskich, z drugiej te zupełnie nowatorskie.

Meble-włoskie-4.jpg
Fot. Ba-kari, www.bakari.com.pl

Wyposażymy nimi każdy rodzaj wnętrza: od dziecięcego pokoju, przez gabinet czy sypialnię. I tak na przykładzie łóżek widzimy, że meble włoskie zachwycają kunsztownymi stylizacjami bądź bazują na prostych formach wzbogaconych jednak ozdobnymi elementami, jak np. zagłówek.

Meble-włoskie-5.jpg
Fot. Ba-kari, www.bakari.com.pl
 

1 komentarz
Zuzu
22 lutego 2016, 23:41
1/0

Niesamowity styl! Tylko ciekawe jaka cena 😀

Dołącz do dyskusji