mebleportal
5 5 19

Multimedialny fotel

Multimedia stały się nieodłączną częścią naszej codzienności – otaczają nas płaskie ekrany, konsole gier, smartfony, zawsze jesteśmy on-line. Entuzjastom wszelkich technologicznych nowinek z pewnością spodoba się multimedialny fotel „Music Rocker"
 

Multimedialny fotel
Fot: Music Rocker

„Music Rocker" łączy w sobie funkcje audiofoniczną i wypoczynkową, jego bogate wyposażenie nie pozwoli się nudzić. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i wykończenia, a w jego wnętrzu zamknięty jest zintegrowany system, obsługujący odtwarzacz muzyki, filmów, gier. Wrażeń dostarczają również głośniki wbudowane w bok fotela oraz subwoofer, dzięki któremu można na własnej skórze odczuć wibrację basów.

Po złożeniu mebel ten może służyć za kolumnę głośnikową, zajmuje wtedy niewiele miejsca. Dzięki wygodnemu wyprofilowaniu świetnie nadaje się do długich seansów filmowych, a maniacy gier komputerowych na konsolę Play Station znajdą w nim doskonałego sojusznika. "Music rocker" obsługuje ponadto takie formaty i urządzenia jak: radio, tv, vcr, dvd, cd, mp3, iPod, iPhone, Nintendo, XBOX 360, oraz wiele innych.

Uniwersalny rozmiar sprawia, że mogą z niego korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. 

Dołącz do dyskusji