mebleportal
5 5 56

Nowy „Katalog Rodzinnych Wnętrz” od Black Red White

Nowy „Katalog Rodzinnych Wnętrz” od Black Red White

Marka Black Red White przygotowała nowy „Katalog Rodzinnych Wnętrz” na 2018/2019 rok. Znajdziemy w nim pomysły na urządzenie komfortowych wnętrz zgodnych z obowiązującymi trendami.

Najnowszy katalog Black Red White

420 stron inspiracji i porad w „Katalog Rodzinnych Wnętrz” od Black Red White

Najnowszy katalog Black Red White to obszerne źródło inspiracji dla osób urządzających mieszkanie. Na blisko 420 stronach zaprezentowano meble oraz dodatki z kolekcji 2018/2019, utrzymane w różnorodnej stylistyce i kolorach. Katalog wzbogacają również porady ekspertów, dzięki którym urządzanie idealnego wnętrza stanie się łatwe i przyjemne. „Pogodzenie własnego gustu z modą jest zarówno możliwe, jak i wskazane” – twierdzi Ewa Mierzejewska, autorka bloga „ewa & wnętrze”. Jak to zrobić? Między innymi tego dowiemy się z najnowszego katalogu Black Red White. Ponadto znajdziemy w nim teksty Jacka Kolasińskiego, Magdy Tomkiewicz Karoliny Zagrodzkiej oraz Dyrektor ds. zarządzanie produktem Black Red White, Joanny Chybowskiej-Kaczmarek.

Najnowszy katalog Black Red White

„Katalog Rodzinnych Wnętrz” podzielono na kilka działów: Pokój dzienny i jadalnia; Meble Tapicerowane (BRW proponuje nam 295 tkanin mebli wypoczynkowych do wyboru), Pokój Młodzieżowy, Pokój niemowlęcym, Miejsce do pracy, Sypialnia i garderoba, Przedpokój, Szafy i Elementy Systemów. Przejrzysty układ ułatwia znalezienie tematów najbardziej nas interesujących (warto jednak zapoznać się z całym katalogiem).

  • Uzupełnieniem sekcji z meblami tapicerowanymi jest poradnik BRW w wersji on-line przygotowany z myślą o osobach, które szukają dla siebie idealnej sofy, fotela czy pufu.

Pełna metamorfoza czy subtelne odświeżenie wnętrza?

Zdjęcia aranżacyjne przedstawiają kompleksowy wystrój poszczególnych wnętrz. Możemy wiernie odtworzyć je we własnym domu lub przenieść do niego jedynie wybrane elementy. Katalog to również inspiracja dla osób, które chcą odświeżyć swoje mieszkanie za pomocą dodatków, nowych akcentów kolorystycznych bądź innego ustawienia mebli. Niektóre zestawienia proponowane przez Black Red White są nieoczywiste, ale – co widać na zdjęciach – harmonizują z sobą.

Katalog jest dostępny w salonach BRW oraz w wersji elektronicznej (zobacz tutaj).

Najnowszy katalog Black Red White

5.07.2018

1 komentarz
agata N
12 listopada 2018, 13:30
0/0

Fajne, trochę przypominają mi styl prowansalski, oczywiście mówie o meblach. Muszę dokładniej przejrzeć cały katalog, może uda mi się coś dopasować do tego zestawu monaco z mebledoktor24.pl, który zamierzamy kupić do naszej jadalni. Praktycznie to jest podobny do tego z drugiego zdjęcia. Jednak ten nasz będzie miał brązowy blat i siedziska, trochę to nietypowe, ale świetnie i bardzo interesująco to zestawienie wygląda, a ja uwielbiam takie ciekawostki i nieszablonowe rozwiązania.

Dołącz do dyskusji