mebleportal
5 5 83

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia ‒ zyskaj więcej miejsca w swoim mieszkaniu

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia ‒ zyskaj więcej miejsca w swoim mieszkaniu

Wielu z nas posiada tendencję do gromadzenia różnego rodzaju przedmiotów. Niestety w pewnym momencie może się to okazać problematyczne, szczególnie jeśli posiadamy niewielkie mieszkanie. Na szczęście zbyt duża ilość rzeczy nie musi wiązać się z ich wyrzuceniem. Rozwiązaniem takich problemów są usługi self storage. Dowiedz się, co możesz zyskać dzięki nim.

Czym są usługi self storage?

Self Storage to magazyny samoobsługowe do wynajęcia. Są bardzo popularne w USA, ale od kilku lat zyskują zaufanie klientów również w Polsce.

Jeśli widok choinki stojącej przez cały rok w korytarzu i zbierającej kurz doprowadza Cię do frustracji, i nie chcesz po raz kolejny o przechowywanie nadprogramowych przedmiotów prosić swoich przyjaciół czy rodzinę, to idealny moment, aby zapoznać się z usługami oferowanymi przez firmę Less Mess Storage.

Self Storage ‒ więcej przestrzeni w Twoim mieszkaniu

Dzięki usługom Less Mess Storage możesz nadać swojemu mieszkaniu zupełnie nowy wygląd, a dodatkową przestrzeń wykorzystać na ciekawe aranżacje czy całkowitą zmianę wystroju swojego mieszkania.

Od tej pory choinka i sprzęt sportowy nie będą zajmować miejsca, stojąc przez cały rok w korytarzu czy na balkonie. Zabawki Twoich dzieci znajdą swój nowy, tymczasowy dom i będą przechowywane w odpowiednich warunkach. Na usługach self storage zyska także Twoja szafa i ubrania. Zimowe kurtki i płaszcze możesz bez problemów przechować w jednym z magazynów Less Mess Storage i zastąpić je letnimi stylizacjami.

Magazyny samoobsługowe Less Mess Storage to także świetne miejsce do przechowywania książek i notatek w trakcie studiów czy chociażby dodatkowa przestrzeń, pomocna w prowadzeniu działalności gospodarczej i przechowywaniu różnego rodzaju dokumentacji.

Korzyści płynące z usług self storage

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia oferowane przez firmę Less Mess Storage to nie tylko wygodny, ale również całkowicie bezpieczny sposób na przechowywanie swojego dobytku.

Jako klient Less Mess Storage posługujesz się swoim osobistym kodem dostępu. Dzięki temu posiadasz nieograniczony dostęp do magazynu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od sytuacji czy okoliczności. Co więcej, wynajmowane przez Ciebie pomieszczenie będzie zabezpieczone dodatkową kłódką.

Wszystkie magazyny Less Mess Storage zostały wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Posiadają 24-godzinny monitoring, a także specjalne alarmy, które sygnalizują wejścia do magazynów bez upoważnienia. Co więcej, każde z pomieszczeń zostało dodatkowo wyposażone w indywidualny alarm.

Korzystanie z usług Less Mess Storage jest również świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i ochronie naszego środowiska. Wszystkie magazyny Less Mess Storage zostały wyposażone w innowacyjne technologie: panele fotowoltaiczne czy systemy wentylacyjne. Dzięki temu zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania Twoich przedmiotów i przyczyniają się do zmniejszenia dwutlenku węgla w powietrzu.

Magazyny Less Mess Storage są dostępne w wielu dużych miastach w Polsce. Jeśli szukasz magazynu samoobsługowego na wynajem we Wrocławiu, znajdziesz go pod adresem: https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/.

Dołącz do dyskusji