mebleportal
5 5 46

Reprezentacyjne i nowoczesne meble do gabinetu

Reprezentacyjne i nowoczesne meble do gabinetu

Meble do gabinetu muszą przede wszystkim kreować przestrzeń reprezentacyjną. Gabinet ma być wizytówką, zatem meble powinny łączyć w sobie najwyższą funkcjonalność i wygodę użytkowania z klasą i eleganckim wyglądem. 

Fot. Kolekcja MITO, producent MDD
 

Meble do gabinetu – klasa i wyrafinowanie

W gabinecie świetnie sprawdzi się klasyczna stylistyka w nowoczesnym wydaniu. Surowe formy i chłodna kolorystyka nadadzą wnętrzu prestiżu.
Takie meble do gabinetu znajdziemy na przykład w kolekcjach STATUS oraz MITO marki MDD. Bazują one na prostych formach i kształtach oraz najwyższej jakości wykonania, dzięki którym wnętrze nabierze wyrafinowanego charakteru. Również ergonomia i wygoda użytkowania stoją tutaj wysoko – serie dostosowane są zarówno do małych jak i dużych przestrzeni: do biurek możemy dopasowywać praktyczne przystawki zwiększające powierzchnię blatów, a kontenery oraz szafy i szafki na potrzebne papiery czy dokumenty występują w szerokiej palecie wielkości i rozmiarów.

Meble-do-gabinetu.jpg
Fot. Kolekcja STATUS, producent MDD

Meble do gabinetu – prostota

Równie ciekawie prezentują się białe meble do gabinetu. Kolor ten nada wnętrzu elegancji i stylu, a perfekcja, harmonia oraz lekkość, z którymi się kojarzy będą napełniać wnętrze dobrą, świeżą energią.

Zasadę mniej znaczy więcej spośród oferty MDD reprezentuje na przykład seria CRYSTAL. Jest prosta i przemyślana, liczą się tutaj proporcje i perfekcjonizm, ale nie zapomniano przy tym o drobnej dekoracyjność i zabawie formą w postaci chromowanych nakładek na nogi stołu.
 
Meble-do-gabinetu-2.jpg
Fot. Kolekcja CRYSTAL, producent MDD

Na prostocie konstrukcji oraz uniwersalności opiera się również system stołów i biurek Simplic marki Ergostyl. Na pierwszy plan wybija się tu oszczędna estetyka, w tym wypadku już mniej surowa, bo niestroniąca od opływowości linii i krawędzi. Elastyczność zastosowań jest tutaj niezwykle szeroka – biurka gabinetowe oparte są na komodach, szafkach i kontenerach, co nadaje oryginalności, a także zwiększa komfort i możliwości codziennego użytkowania. 

Polecamy:

 

Meble-do-gabinetu-4.jpg
Fot. Kolekcja Simplic, producent ERGOSTYL

Meble-do-gabinetu-5.jpg
Fot. Kolekcja Simplic, producent ERGOSTYL

Dołącz do dyskusji