mebleportal
5 5 67

Zobacz projekt sypialni w wersji panoramy 360 dzięki CAD Share-it

Zobacz projekt sypialni w wersji panoramy 360 dzięki CAD Share-it

Aplikacja CAD Share-it zapewnia nowatorskie możliwości prezentacji projektu wnętrz. Oglądając wizualizację udostępnioną poprzez CAD Share-it odnosimy wrażenie, że stoimy wewnątrz projektowanego salonu, kuchni, sypialni bądź innego pomieszczenia. Przekonajcie się sami!

Aplikacja CAD Share-it to innowacyjne rozwiązanie stworzone przez poznańską firmę CAD Projekt K&A, kompatybilne z programami CAD Decor PRO, CAD Decor 2.X i CAD Decor 6.X. Umożliwia przesyłanie i oglądanie projektów wnętrz w 3D za pomocą komputera oraz urządzeń mobilnych. Projektant może z dowolnego miejsca udostępnić klientowi i innym osobom wykonany przez siebie projekt w postaci Panoramy 360° – bez konieczności instalowania przez odbiorców specjalistycznego oprogramowania. Projekty zapisują się na zewnętrznym serwerze, a ponadto mogę być przesłane e-mailem wraz z wygenerowanym kodem QR.

Projekt_sypialni_w_wersji_panoramy_360_CAD Share-it.jpg
 
O tym, jak wygląda prezentacja udostępniona za pomocą aplikacji CAD Share-it, możemy przekonać się oglądając projekt sypialni wykonany przez pracownię Feel-Projekt (www.feel-project.pl). Po kliknięciu w link otwiera się wizualizacja wnętrza w formie panoramy 360°. Poruszając kursorem myszki mamy możliwość zobaczyć całe pomieszczanie. Sama wizualizacja jest wyjątkowo realistyczna, co jest jednym z wyróżników projektów tworzonych w oprogramowaniu CAD Projekt K&A. Ponadto taki sposób prezentacji daje nam pełniejszy obraz przyszłego wnętrza – m.in. zostają zachowane odległości między poszczególnymi strefami pomieszczenia i elementami wyposażenia. Odbiorca może poczuć się, jakby rzeczywiście stał w swoim nowo zaprojektowanym mieszkaniu. Efekt ten wzmacnia realistyczne oświetlenie, odpowiadające rzeczywistemu układaniu się światła słonecznego i sztucznego we wnętrzu. To jeden z rezultatów możliwych do osiągnięcia w programach CAD Projekt K&A. 

Projekt_sypialni_w_wersji_panoramy_360_CAD Share-it_2.jpg

Wizualizacja studia Feel-Projekt obejmuje sypialnię z wydzieloną garderobą. Gdyby projekt zawierał więcej pomieszczeń, moglibyśmy swobodnie poruszać się między nimi, zgodnie z kolejnością wskazaną przez projektanta. Aplikacja CAD Share-it pozwala bowiem udostępniać projekt pojedynczych wnętrz, jak i całego mieszkania. 

CAD Share-it znacząco usprawnia proces komunikacji na linii projektant-inwestor. Inwestor ma możliwość niemal na bieżąco zapoznawać się ze zmianami wprowadzanymi w projekcie, bez konieczności przesyłania ciężkich plików czy instalowania specjalistycznego oprogramowania. Ponadto taka forma prezentacji jest bardziej atrakcyjna w odbiorze i dają lepsze wyobrażenia o wyglądzie przyszłego wnętrza niż statyczne zdjęcia. 

11.08.2017

2 komentarze
Kris
12 września 2017, 14:51
0/0

Pracuję na programach CAD K&A i bardzo polecam

Emilia K
21 listopada 2018, 16:50
0/0

Znajoma robi nam na tym programie projekt całego domu i juz nie mogę się doczekać żeby to zobaczyć. Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.

Dołącz do dyskusji