mebleportal
5 5 27

Biblioteki modułowe Grange

Biblioteki modułowe Grange

Marka Grange przedstawia nowe rozwiązania w bibliotekach i regałach modularnych. Dzięki kilku wprowadzonym innowacjom meble o klasycznym wyglądzie nabierają w pełni nowoczesnych cech. Jedną z nich są zamontowane na prowadnicach półki, które wystarczy rozsunąć, aby odkryć umieszczony za nimi telewizor. Poszerzono także wyposażenie witryn, które wzbogacono o oświetlenie LEDowe, dyskretnie podkreślające ich zawartość.
 

Biblioteka modulowa Grange

Meble Grange można indywidualnie dobierać i projektować, dzięki modułowym konstrukcjom i różnym wykończeniom, na które składa się 30 kolorów i 3 stopnie postarzania. Meble te nawiązują do klasycznych francuskich stylów dekoracyjnych, wybierać można pomiędzy trzema odmianami – Directoire, Louis-Phillipe i Ateliers.

Biblioteka modulowa Grange

Marka Grange powstała 1904 roku i znajduje się w miasteczku Saint Symphorien sur Coise, nieopodal Lyonu. Natomiast prawie wszystkie meble wykonywane są w regionie Monts du Lyonnais. Kultywowane przez rzemieślników firmy tradycyjne XIX wieczne techniki wytwarzania sprawiają, że meble nabierają niepowtarzalnego charakteru. Do wizualizacji wykończonych produktów używa się specjalnego programu komputerowego. W ofercie marki znajdziecie także repliki mebli należących do słynnych postaci historycznych.

Nowoczesność przy tradycyjnych metodach wykonania sprawia, że meble modułowe Grange w postaci bibliotek i regałów pasować będą do każdego eleganckiego salonu. Niektóre z nich dostosowane są do ustawienia kina domowego.

Biblioteki obejrzeć i zakupić można w salonie Grange w Warszawie przy ulicy Duchnickiej 3.

www.grange.com.pl

Dołącz do dyskusji