mebleportal
5 5 39

Dekoracyjne kable do salonu i nie tylko

Kwiaty, skóra lamparta, szkocka krata lub orzech włoski to tylko niektóre propozycje bajecznie kolorowych kabli, które mogą się stać ciekawą ozdobą naszych mieszkań. 

decokable

Pomysłów na zastosowanie kolorowych kabli jest wiele. Przewody wielobarwne i metaliki wyeksponowane na ścianach lub użyte do lamp świetnie sprawdzą się w surowych wnętrzach w stylu industrialnym. W eleganckich, klasycznych aranżacjach salonu, kuchni czy sypialni aby ukryć przewód możemy zastosować takie wzory jak marmur, granit, mahoń lub dąb. Przewody mogą też być stosowane jako dekoracyjne nośniki energii do naszych ulubionych sprzętów AGD, na przykład wzór chrom do srebrnego tostera lub czerwony metalik do czerwonego ekspresu do kawy. Są przy tym bezpieczne – odpowiadają ściśle tym samym wymaganiom energetycznym co standardowe kable monochromatyczne.

Decokable

Kolorowe kable dostępne są w ofercie Decokable.pl – dystrybutora francuskiej firmy Decovision®. Oferta firmy obejmuje 30 różnego typu wzorów przewodów dwu i trzyżyłowych (kable metalowe, naturalne, hi-tech, fantazyjne i dekoracyjne).
 

Więcej na www.decokable.pl
                   

 
 

Dołącz do dyskusji