mebleportal
5 5 36

Derwal – w szarości mu do twarzy…

Derwal – w szarości mu do twarzy…

Fot. Klose- ekskluzywne meble drewniane (www.ekomeble.eu)

Nowoczesne formy mebli ożywia nuta ekstrawagancji – oryginalnie ukształtowane fronty drzwiczek i czół szuflad. Rezygnacja z tradycyjnych uchwytów sprawia, że najważniejsza staje się gra kolorów. Efektowny duet chłodnego antracytu i ciepłej barwy drewna dębu „dzikiego” kształtuje charakter całej kolekcji. 

Meble Klose Derwal
Fot. Kolekcja mebli Derwal, Klose. 

Wytworna nowoczesność mebli Derwal przejawia się zarówno w oryginalnym kształcie  drzwi i czół szuflad, jak i eleganckim duecie kolorystycznym. Stylowe połączenie chłodnego antracytu i ciepłego beżu  nie wymaga żadnych dodatkowych ozdób – w meblach zastosowano wygodny, bezuchwytowy system otwierania typu push.

Meble Klose Derwal
Fot. Kolekcja mebli Derwal, Klose. 

Komody, witryny i kredensy z kolekcji Derwal doskonale prezentują się jako meble wolnostojące, mogą też być łączone w  zabudowy tworząc oryginalne, a przy tym funkcjonalne układy aranżacyjne.
Linia mebli stworzona do salonów i jadalni, idealnie odnajdzie się również w przestrzeni całodziennej typu open space, gdzie przenikają się i łączą funkcje poszczególnych pomieszczeń – pokoju dziennego z miejscem wypoczynkowym oraz jadalnią.

Kolekcja Derwal dostępna jest w wybranych autoryzowanych studiach marki Klose.

www.wirtualnysalonklose.pl

Dołącz do dyskusji