mebleportal
5 5 25

Ekskluzywne meble stylowe

Ekskluzywne meble stylowe

Ekskluzywne, stylizowane meble to propozycja dla osób, które poszukują wyjątkowo eleganckiego wyposażenia wnętrz i nie boją się wyrazistych projektów. Z ich pomocą wykreujemy oryginalną aranżację o luksusowym charakterze.

Ekskluzywne meble stylowe – wyposażenie na wiele lat

Stylizowane meble przywodzą na myśl piękne wnętrza z dawnych epok, które do dziś są inspiracją dla czołowych projektantów mebli. Pojawiają się one m.in. w kolekcjach włoskich producentów, którzy kreują europejskie trendy. Kunsztowna forma mebli oraz wysokiej jakości materiały wykonania nadają im luksusowy charakter. Doskonale sprawdzą się wówczas, kiedy chcemy zaaranżować nietuzinkowe, wysmakowane oraz pełne klasy wnętrze.

Ekskluzywne, stylowe meble bazują na klasycznym wzornictwie, a tym samym mają ponadczasowy charakter. Raz urządzony pokój będzie zachwycał swoim wyglądem przez wiele lat, niezależnie od zmieniających się trendów. Klasyka bowiem nigdy nie wychodzi z mody.

Stylizowane meble zamiast surowego minimalizmu

Ekskluzywne meble stylowe stoją w opozycji do surowych, minimalistycznych projektów. Nie bazują na prostych, mocno zgeometryzowanych formach lecz ich projektanci sięgają po znacznie bardziej urozmaicone wzornictwo. Subtelnie zaokrąglone linie, dekoracyjne elementy i dużo zdobień wyznaczają styl mebli i podkreślają ich elegancki charakter. Przykładem tego są kolekcje sklepu ArtStyl, które możemy zobaczyć na stronie: www.artstylmeble.pl.

Wyróżniają się nieszablonowym designem, bogactwem formy i klasyczną estetyką. Ich projektanci bazują na doświadczeniu wielu pokoleń projektantów, rzemieślników i artystów, którzy na przestrzeni dziejów tworzyli meble, które zachwycają po dziś dzień. Takie samo artystyczne wzornictwo, precyzyjne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały odnajdziemy w kolekcjach ArtStyl. Z uwagi na dekoracyjność formy są to meble kierowane do koneserów,  w czym również przejawia się ich ekskluzywny charakter. Jedną z propozycji ArtStyl są meble do sypialni.

Ekskluzywne meble stylowe w sypialni
Ekskluzywne_meble_stylowe_jpg.jpg

Ekskluzywne meble stylowe do sypialni od ArtStyl najlepiej będą prezentować się w dużych pomieszczeniach. Ich kunsztowna forma i dekoracyjne detale wymagają odpowiedniej przestrzeni. Charakterystycznymi elementami stylizowanych, ekskluzywnych mebli są m.in. bogato zdobione lwie nóżki w stylu ludwikowskim. Ponadto ich projektanci bazują na klasycznej kolorystyce, przełamanej wyrazistymi detalami, co pokazuje zestaw mebli Jadore. Bazą kolekcji jest kremowa biel, którą uzupełniają złote oraz kryształowe akcenty. Kluczowym elementem serii jest szerokie łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i wyrazistą obudową. Ponadto w zestawie znajduje się toaletka z lustrem oraz dwie szafki nocne. Mamy również możliwość uzupełnienia kompletu o pojemną szafę, dopasowaną stylistycznie do całości. Dzięki takim meblom we własnej sypialni będziemy mogli poczuć się jak w pałacowej komnacie.

Fot. ArtStyl

18.09.2017

Dołącz do dyskusji