mebleportal
5 5 39

Fotel jak krzesło, krzesło jak fotel

Fotel jak krzesło, krzesło jak fotel

Odpoczynek po wyczerpującym dniu pracy jest bardzo ważny, dlatego kupując nowoczesne meble, należy zwracać uwagę przede wszystkim na to, jak bardzo są one komfortowe. Fotel to mebel do salonu, który powinien być najwygodniejszy. W dzisiejszych czasach może być również najnowocześniejszy, najmodniejszy, najpiękniejszy i najbardziej zaskakujący spośród reszty umeblowania. 

Coraz popularniejsze stają się fotele zamiast tradycyjnych krzeseł. Można je stawiać przy stole, a dzięki temu zapewniać swoim gościom większą wygodę przy spożywaniu posiłków. Pełnią również funkcję dekoracyjną, ponieważ podkreślają nowoczesny charakter pomieszczenia. Są jednocześnie eleganckie i doskonale pasują zarówno do najmodniejszych jak i tradycyjnych mebli salonowych.
                                                                                                      
Przykładem takiego fotela jest F-AM-AGA, wykonany w czarnej tapicerce ze złotym wzorem. Fotel ten posiada miękkie podłokietniki. F-AM-AGA doskonale pasuje do tradycyjnych mebli salonowych. Ciekawie uzupełni również wnętrza o nowoczesnym charakterze.
 
Fotel do salonu  Fotel do salonu
 
 
Bardzo interesującym meblem do salonu jest fotel F-ADS-ZAKO. Choć nie ma podłokietników, posiada bardzo wygodne oparcie oraz profilowane nogi. Jest dostępny w wielu kolorach, dlatego może znaleźć się niemalże w każdym salonie.

Fotel do salonu  Fotel do salonu

Fotel Suzanne jest bardziej zabudowany od wcześniej wspomnianych propozycji umeblowania salonu. Jego główną ozdobą jest niebieski kwiatowy design, który w połączeniu z szarym tłem daje niezwykły efekt. Jest to doskonały mebel do salonu aranżowanego w nowoczesnym stylu. Warto również dodać, ze jest bardzo wygodny i nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Fotel do salonu     Fotel do salonu
 
Fotel Vista (Madrid) to natomiast doskonała propozycja do nowoczesnego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Ten mebel salonowy może pełnić jednocześnie funkcję stołka barowego jak i zwykłego fotela do pokoju dziennego. Jest wysoki i wygodny, a jego drewniana konstrukcja zapewnia trwałość.

                                               Fotel do salonu

 

Dołącz do dyskusji