mebleportal
5 5 52

Funkcjonalna prostota nowej kolekcji Black Red White

Nowoczesność i tradycja. Naturalne dębowe drewno, wysoki połysk bieli oraz metal i hartowane szkło. Prostota i funkcjonalność. To cechy, które opisują kolekcję Bari – nowość w ofercie Black Red White.

Funkcjonalna_prostota_nowej_kolekcji_BRW.jpg

Kluczem do stworzenia kolekcji Bari było drewno dębowe. Projektanci za główny cel przyjęli oddanie jego wyjątkowej urody i naturalnego piękna. Surowiec ten zdobi blaty mebli, zaś białe fronty wykonane na wysoki połysk stają się tłem i podstawą dla wydobycia walorów tego szlachetnego materiału. Uchwyty łączą w sobie natomiast drewno oraz metal, stanowiąc praktyczne i proste zwieńczenie mebli.   
 
W kolekcji Bari naturalna estetyka spotyka się z udogodnieniami technologicznymi. Dbałość o szczegóły i komfort użytkowania przejawia się pod postacią praktycznych elementów oraz akcesoriów. W kolekcji Bari zamontowano wysokiej jakości prowadnice i zawiasy, a także energooszczędne oświetlenie LED.

Funkcjonalna_prostota_nowej_kolekcji_BRW_2.jpg
 
Funkcjonalność i uniwersalność kolekcji gwarantuje również jej szeroka oferta. Bari to kilkanaście elementów, takich jak stoły, krzesła, łóżka, szafy, szafki, komody czy witryny, które przygotowane zostały, aby sprostać wymaganiom salonu, jadalni bądź sypialni. Wielość i różnorodność sprawia, że bez problemu zaaranżujemy nasze wnętrza w estetyczny i praktyczny sposób.

Polecamy:
 

 

Dołącz do dyskusji