mebleportal
5 5 42

Idealna pozycja do pracy – meble biurowe

Idealna pozycja do pracy – meble biurowe

Są pewne elementy wyposażenia wnętrza, na których nie powinniśmy oszczędzać. Należy do nich chociażby łóżko – wygodny materac zagwarantuje efektywny sen i odpoczynek dla kręgosłupa. Nie powinniśmy jeszcze zapominać o krzesłach biurowych, ponieważ to właśnie na nich spędzamy znaczną część czasu i to nie tylko w pracy, ale również w domu, gdy korzystamy z komputera. Fotele biurowe muszą być odpowiednio wyprofilowane, aby móc przyjąć wygodną pozycję, która jednocześnie będzie zdrowa dla naszych pleców. Choć pierwszym skojarzeniem jest w tej kwestii krzesło biurowe obrotowe, warto wiedzieć, że w ofercie witek.pl znajdują się również fotele biurowe bez kółek, doskonale sprawdzające się na drewnie czy śliskiej powierzchni – tam kółka nie będą najlepszym rozwiązaniem.

Tanie krzesła do biura

W biurach najlepiej sprawdzają się krzesła obracane, ponieważ zyskujemy większą mobilność. Przede wszystkim możemy się odchylić, aby zobaczyć, kto wszedł do gabinetu, a poprzez obrót całego ciała nie nadwyrężamy mięśni szyi. Często jesteśmy zmuszeni sięgnąć do różnych urządzeń jak drukarki czy skaner, a fotele obrotowe do biura na kółkach umożliwią nam sprawne przemieszczanie się po gabinecie. Nie trzeba za każdym razem wstawać, aby sięgnąć po wydruk, wystarczy lekko odepchnąć się nogami od podłoża. Właściciele firm powinni pamiętać o tym, aby zapewnić swoim pracownikom odpowiednie krzesła i fotele biurowe – takie, które znacznie podniosą komfort pracy. W końcu komfortowe siedziska sprawiają, że lepiej się skupiamy i stajemy się bardziej efektywnymi pracownikami.

Dla zwiększenia komfortu pracy

Nasz katalog produktów powstał z myślą o wymagających użytkownikach. Zadbaliśmy o elementy wyposażenia biura czy prywatnego mieszkania, dlatego przygotowaliśmy tanie fotele obrotowe do biurka. Możliwość regulacji wysokości pozwala dostosować siedzisko do każdego wzroku. Będzie to więc idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, chcących odrabiać lekcje i uczyć się w komfortowych warunkach, jak i dla dorosłych spędzających wiele godzin przed komputerem lub oddającym się czynnościom wymagających przesiadywania przy biurku. Niektóre fotele biurowe posiadają zagłówki i podłokietniki, znacznie zwiększające komfort użytkowania mebla.

Fotele, krzesła biurowe i nie tylko

Zadbaliśmy o to, aby siedziska były odpowiednio wygodne. Fotele biurowe bez kółek lub z kółkami mają wyprofilowane plecy, co ułatwia przyjęcie komfortowej pozycji każdemu użytkownikowi. Co więcej, niektóre modele posiadają wysuwany podnóżek, który sprawia, że pozycja półleżąca gwarantuje odpowiedni wypoczynek po pracy. Krzesła obracane to najlepsza propozycja dla uczących się dzieci, które w domu odrabiają lekcje czy przygotowują się do sprawdzianów. Jednocześnie naszą ofertę kierujemy do biur – krzesła biurowe doceniają wszyscy ci, którzy spędzają w nich znaczną część swojego dnia. Nasza oferta to nie tylko krzesła obracane, na kółkach lub bez nich, ale także eleganckie biurka, które będą świetnym uzupełnieniem wnętrza, pasującym do wybranych modeli krzeseł.

1 komentarz
Marynia
22 stycznia 2019, 12:07
0/0

Same meble to nie wszystko. Moim zdaniem najlepiej wybrać projektanta, który zrobi cały projekt.

Dołącz do dyskusji