mebleportal
5 5 21

Jak ukryć telewizor?

Jak ukryć telewizor?

Telewizor nie jest najlepszą dekoracją pokoju dziennego. Często swoją obecnością wręcz psuje stworzony klimat, dlatego też warto poznać sposoby na jego oswojenie za pomocą kilku prostych trików.

Efektowne panele potrafią nie tylko dodać wyrazistości, ale również ukryć niepożądane elementy. Warto zwrócić uwagę, iż taka konstrukcja nie jest skomplikowana, a poza tym wygląda dobrze w obu przypadkach – przy widocznym i niewidocznym ekranie. To propozycja dla osób lubiących minimalistyczne rozwiązania, którym zależy na prostej zmianie wnętrza za sprawą przesunięcia dwóch paneli.

Jak ukryć telewizor?

Kolejna propozycja jest zarezerwowana dla posiadaczy kominka i mniejszych lub większych dzieł sztuki. Przyznam, że sama jestem pozytywnie zaskoczona, iż można połączyć te trzy elementy w jedną, spójną całość. Wystarczy stworzyć prostą konstrukcję przewidującą umieszczenie ram z grafikami na prowadnicach i gotowe. Oczywiście przede wszystkim liczy się dobry pomysł – w tym przypadku mamy do czynienia z jasnymi półkami umieszczonymi na tle czarnej cegły. Takie rozwiązanie nawet nie podpowiada, że za grafikami znajduje się telewizor.

Jak ukryć telewizor?

Trzeci trik niezbyt ukrywa telewizor, ale na pewno sprawia, iż nie jest wiodącym elementem we wnętrzu. Za pomocą ramy możemy sprawić, że urządzenie wpasuje się w stylizowany pokój dzienny i dzięki temu również cofnie się w czasie o kilka dekad. Jest to pomysł, który równie dobrze sprawdzi się nad kominkiem, jak i na jakiejkolwiek innej ścianie, ponieważ można go urozmaicić dodatkową półką z dekoracjami.

Jak ukryć telewizor?

Oczywiście telewizor może być również ukryty w tradycyjnej szafce, skrzyni, w konstrukcji przypominającej kominek, a nawet za zasłoną. Wszystko jest uzależnione od stylu pokoju, od ilości wolnej przestrzeni i od… Naszej wyobraźni. Jednak trzeba pamiętać, iż ostateczne rozwiązanie powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Telewizor powinien znajdować się w wygodnym miejscu widocznym z kanapy w odległości dopasowanej do wielkości urządzenia.

Agnieszka Buchta
www.agnieszkabuchta.pl
5 komentarzy
Gjhbtd
4 kwietnia 2023, 07:45
0/0

ezetimibe 10mg oral cost methotrexate methotrexate 10mg generic

Fpyayo
3 kwietnia 2023, 18:06
0/0

cheap phenergan buy provigil sale tadalafil 5mg drug

Bvcyav
1 kwietnia 2023, 21:21
0/0

order generic sildenafil sildenafil over the counter buy cialis sale

Kiuldl
30 marca 2023, 14:37
0/0

order simvastatin 20mg generic zocor 20mg usa sildalis cost

Occaym
28 marca 2023, 18:19
0/0

oral ditropan order oxcarbazepine 600mg without prescription trileptal over the counter

Dołącz do dyskusji