mebleportal
5 5 21

Kolekcja Mebin Elisse

Kolekcja Mebin Elisse

Fot. www.mebin.pl

Wiele firm meblarskich oferuje całe zestawy modułowe, dzięki którym z łatwością można urządzić wnętrze każdego pomieszczenia w domu. Marka Mebin specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna do salonu, jadalni i gabinetu, a także sypialni. 

Mebin Elisse

Przyjemne wzornictwo i wyraźna, ale nie nachalna forma tych mebli będzie pasować do nowoczesnych pomieszczeń. Delikatnie poprowadzone smukłe linie i elipsy nadają im lekkości, a ograniczenie koloru do naturalnego dębu i czerni elegancji. Podkreślają to weneckie lustra i oświetlenie LED użyte w szafkach. Wszystkie blaty mebli wykonane są z litego drewna dębowego i pokryte bezpiecznym dla środowiska i użytkowników lakierem wodnym.

Elisse posiada także innowacyjny system push to open, dzięki któremu otwieranie drzwiczek jest niemal bezszelestne.

Zestaw służy do kompleksowego urządzenia pomieszczeń, dlatego znajdziemy w nim nie tylko rozsuwany stół i komfortowe krzesła, ale też różne rodzaje witryn, barki, komodę, szafki wiszące i szafki RTV wraz z panelem telewizyjnym, a ponad to regał i półkę wiszącą. W kolekcji znajduje się również dopasowany stylistycznie do zestawu mebli zegar i stacja pogody.

Dobry styl, jakość wykonania i możliwości aranżacyjne kolekcji Elisse sprawiają, że doskonale wpasuje się ona zarówno do dużych jadalni, jak i do mniejszych mieszkań.

Dołącz do dyskusji