mebleportal
5 5 38

Kolekcja tkanin Elin, spod znaku Duka.

Skandynawska firma Duka istnieje już 15 lat na polskim rynku. Zdobyła uznanie klientów, dzięki ciekawym wzorom  i jakości produktów. Tym razem projektanci marki przedstawiają nowa kolekcję tkanin o wdzięcznej nazwie Elin. 

     kolekcja tkanin elin duka kolekcja tkanin elin duka

Latem otwieramy się na nowości, odczuwamy potrzebę wprowadzenia świeżości do wnętrz naszych mieszkań. Dobrym i praktycznym sposobem na dekorację sypialni, pokoju gościnnego albo salonu są tekstylia w postaci poduszek i pledów. Seria Elin to poduszki wykonane w 100% z bawełny i wypełnione pierzem. Można je zestawiać z pledami w korespondujących geometrycznych wzorach w podstawowych kolorach – szarym, granatowym i pomarańczowym. Miękka dzianina, z jakiej są wykonane doda przytulności  i będzie do wielu aranżacji, szczególnie tych w stylu skandynawskim, albo etnicznym. W ofercie znajdziecie poduszki w romby albo w pasy, ale też w zabawny wzór kotwicy, przypominający o błogim wypoczynku nad morzem. Pled natomiast możecie wybrać w gwiazdy, romby albo minimalistyczny wzór o folklorystycznym wyrazie.

          kolekcja tkanin elin duka kolekcja tkanin elin duka

W ofercie Duki znajdziecie też wszystko co niezbędne jest w kuchni. Oprócz stałej kolekcji, firma wprowadza modele sezonowe. Wiosną pojawiły się serie porcelany i ceramiki: Karin, Blue Rain, Soul Mate, Meadow i Fisk. Uzupełnić je możecie o ręcznie formowane kieliszki z kolorowymi nóżkami Skuld, oraz dzbanki i szklanki do herbaty Tea Time. 

 kolekcja tkanin elin duka kolekcja tkanin elin duka

kolekcja tkanin elin dukakolekcja tkanin elin duka

Dołącz do dyskusji