mebleportal
5 5 30

Maganda – meble w dobrym stylu

Maganda – meble w dobrym stylu

Elegancka linia, ponadczasowy urok naturalnych materiałów oraz perfekcyjne wykonanie – to wszystko odnajdziemy w nowej kolekcji Maganda firmy Mebin. Jej niepowtarzalny styl i walory użytkowe docenili jurorzy prestiżowego konkursu Expo Awards, odbywającego się w ramach 41. Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, którzy przyznali jej drugą nagrodę w kategorii „meble skrzyniowe”. 

Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Wysmakowany design i dbałość o detale

Kolekcja mebli do salonu i jadalni Maganda to doskonała propozycja dla miłośników eleganckich i nowoczesnych form. Łączy ona w sobie piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno i okleina dębowa, przemyślany design inspirowany aktualnymi trendami oraz doskonałe wykonanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że kolekcja Maganda jest piękną i funkcjonalną ozdobą sypialni i salonu.

Kolekcja-Maganda-Mebin-2.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Kolorystyka mebli to wysmakowane zestawienie czarnych elementów z jasną barwą dębu naturalnego lub ciemną – orzecha antycznego. Dwa warianty kolorystyczne pozwalają łatwo dopasować je do różnych aranżacji wnętrz.

Kolekcja-Maganda-Mebin.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

W kolekcji Maganda wykorzystano również niezwykle praktyczny i ozdobny element w postaci oświetlenia LED. Umieszczono je na tylnej krawędzi szklanych półek, dzięki czemu dyskretnie oświetla ono zawartość witryn, witrynek i komód. Gra świateł eksponuje walory wizualne zabudowy oraz wprowadza do wnętrza przytulny i nastrojowy klimat.

Meble dopasowane do wnętrza

Bogata propozycja mebli tworzących kolekcję Maganda pozwala wyposażyć wnętrze w elementy doskonale opowiadające indywidualnym potrzebom użytkowników. Odnajdziemy w niej szeroki wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące, maxi i mini panele TV. Komfort użytkowania mebli zapewnia nowoczesny mechanizm push to open, dzięki któremu szuflady delikatnie i bezszelestnie wysuwają się i zamykają. 

Kolekcja-Maganda-Mebin-3.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Uroku każdej aranżacji doda również lekki i funkcjonalny regał stojący z licznymi przegrodami. Można go także z powodzeniem wykorzystać jako ozdobną ściankę działową rozdzielającą dwie strefy salonu. Bardzo ciekawą propozycją jest także rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. Pneumatyczny podnośnik pozwala szybko i bez wysiłku przemienić ławę w wygodny i przestronny mebel jadalniany.

 

Logo-mebin.jpg
 
Firma Mebin specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną. W ofercie firmy znajdują się meble do salonu, jadalni i gabinetu oraz wygodne i funkcjonalne sypialnie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją satysfakcji. Wyroby Firmy Mebin to połączenie perfekcji, piękna i elegancji. www.mebin.pl
 
 
3 komentarze
Engerry
16 listopada 2022, 20:29
0/0

The shrinking of the leiomyomatous nodules is due to an acceleration of a process that naturally takes place after menopause in which retraction with progressive hyalinization replaces the smooth muscle tumor, which is deprived of estrogenic stimulation when to hold lasix

Drufany
13 listopada 2022, 20:30
0/0

Choroid plexus cerebritis buy 10 pack of clomid pills 0 for association with clinical benefit Table 1

Upsesse
12 listopada 2022, 12:48
0/0

priligy for pe 9USD tablet Sandoz Risperidone 3 mg Tablet 1

Dołącz do dyskusji