mebleportal
5 5 30

Maganda – meble w dobrym stylu

Maganda – meble w dobrym stylu

Elegancka linia, ponadczasowy urok naturalnych materiałów oraz perfekcyjne wykonanie – to wszystko odnajdziemy w nowej kolekcji Maganda firmy Mebin. Jej niepowtarzalny styl i walory użytkowe docenili jurorzy prestiżowego konkursu Expo Awards, odbywającego się w ramach 41. Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, którzy przyznali jej drugą nagrodę w kategorii „meble skrzyniowe”. 

Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Wysmakowany design i dbałość o detale

Kolekcja mebli do salonu i jadalni Maganda to doskonała propozycja dla miłośników eleganckich i nowoczesnych form. Łączy ona w sobie piękno naturalnych materiałów, takich jak drewno i okleina dębowa, przemyślany design inspirowany aktualnymi trendami oraz doskonałe wykonanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że kolekcja Maganda jest piękną i funkcjonalną ozdobą sypialni i salonu.

Kolekcja-Maganda-Mebin-2.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Kolorystyka mebli to wysmakowane zestawienie czarnych elementów z jasną barwą dębu naturalnego lub ciemną – orzecha antycznego. Dwa warianty kolorystyczne pozwalają łatwo dopasować je do różnych aranżacji wnętrz.

Kolekcja-Maganda-Mebin.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

W kolekcji Maganda wykorzystano również niezwykle praktyczny i ozdobny element w postaci oświetlenia LED. Umieszczono je na tylnej krawędzi szklanych półek, dzięki czemu dyskretnie oświetla ono zawartość witryn, witrynek i komód. Gra świateł eksponuje walory wizualne zabudowy oraz wprowadza do wnętrza przytulny i nastrojowy klimat.

Meble dopasowane do wnętrza

Bogata propozycja mebli tworzących kolekcję Maganda pozwala wyposażyć wnętrze w elementy doskonale opowiadające indywidualnym potrzebom użytkowników. Odnajdziemy w niej szeroki wybór witryn i witrynek z oświetleniem, komody, szafki, półki wiszące, maxi i mini panele TV. Komfort użytkowania mebli zapewnia nowoczesny mechanizm push to open, dzięki któremu szuflady delikatnie i bezszelestnie wysuwają się i zamykają. 

Kolekcja-Maganda-Mebin-3.jpg
Fot. Kolekcja Maganda, Mebin. 

Uroku każdej aranżacji doda również lekki i funkcjonalny regał stojący z licznymi przegrodami. Można go także z powodzeniem wykorzystać jako ozdobną ściankę działową rozdzielającą dwie strefy salonu. Bardzo ciekawą propozycją jest także rozsuwany ławostół z funkcją automatycznego podnoszenia blatu. Pneumatyczny podnośnik pozwala szybko i bez wysiłku przemienić ławę w wygodny i przestronny mebel jadalniany.

 

Logo-mebin.jpg
 
Firma Mebin specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną. W ofercie firmy znajdują się meble do salonu, jadalni i gabinetu oraz wygodne i funkcjonalne sypialnie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i znajomość najnowszych trendów we wzornictwie meblowym są najlepszą gwarancją satysfakcji. Wyroby Firmy Mebin to połączenie perfekcji, piękna i elegancji. www.mebin.pl
 
 

Dołącz do dyskusji