mebleportal
5 5 34

Miękkie panele ścienne od FLUFFO

Miękkie panele ścienne od FLUFFO

Zdawać by się mogło, iż w temacie ścian było już wszystko: boazerie, panele, wzorzyste tapety i praktycznie nieograniczona paleta barw nowoczesnych farb. Zatem skoro znamy wszystkie opcje, to nic już nie może nas zaskoczyć. Jednym słowem – nuda. A jednak nie. Od niedawna na rynku dostępny jest nowy produkt – miękkie panele ścienne od Fluffo, Fabryki Miękkich Ścian.Produkt w stu procentach polski – wymyślony, zaprojektowany i produkowany w Polsce.

Miękkie panele ścienne 3D z Fluffo, Fabryki Miękkich Ścian, to zupełnie nowatorskie rozwiązanie w kwestii wykończenia ścian. Produkt wykonany jest z elastycznej pianki poliuretanowej pokrytej strukturą, która w dotyku przypomina aksamit. Można w nich śmiało zagłębić dłoń. Dzięki różnej wysokości paneli, Fluffo tworzy prawdziwy efekt 3D.

panele ścienne miękkie
Fot. Panele ścienne Fluffo PIXEL.

Bardzo istotną cechą produktu są także właściwości wygłuszające paneli. Wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku (0,85) sprawia, że już jedna ściana pokryta Fluffo potrafi w sposób diametralny zmienić akustykę pomieszczenia.

miękkie panele ścienne
Fot. Panele ścienne Fluffo TWIST.

Jeśli chcielibyście mieszkać w kolorowym pokoju Fluffo wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Producent proponuje ponad 40 różnych połączeń, jednak w rzeczywistości możliwości wydają się być praktycznie nieograniczone. W ofercie jest 18 wzorów paneli w 30 różnych barwach; od standardowych – śnieżnobiałego, czerwonego czy czarnego, po wyjątkowe, autorskie mieszanki w odcieniach beżu, zieleni lub szarości.
Od momentu wejścia na rynek panele Fluffo wzbudziły spore zainteresowanie nie tylko w kraju, ale także zagranicą. W lutym tego roku jegowzornictwo nominowane zostało do Top Design Award 2014.
 
panele ścienne fluffo
Fot. Panele ścienne Fluffo DOTS.

Bardzo istotną informacją dla potencjalnych klientów jest bardzo łatwy i szybki montaż paneli Fluffo, a także fakt, że stosunkowo łatwo jest je utrzymać w czystości – struktura pokrywająca panele jest antystatyczna i można ją czyścić używając wilgotnej, miękkiej gąbki.

panele ścienne fluffo
Fot. Panele ścienne Fluffo BOUNCE.

Do tego panele z Fabryki Miękkich Ścian nie są drogim rozwiązaniem – metr kwadratowy kosztuje od 290 do 400 złotych.

Dołącz do dyskusji