mebleportal
5 5 41

Nowa odsłona garderoby z akcesoriami GTV

Nowa odsłona garderoby z akcesoriami GTV

W ofercie firmy GTV, międzynarodowego dystrybutora akcesoriów meblowych oraz oświetlenia, pojawiły się nowe produkty do aranżacji przestrzeni garderoby pod nazwą „Elegance”. Łączą one w sobie funkcjonalność, przemyślane rozwiązania projektowe i  perfekcyjny design.  Dzięki nim można stworzyć garderobę idealnie dostosowaną do potrzeb jej użytkowników. Wszystkie elementy serii "Elegance" dostępne są w białym kolorze, który doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi garderobami. 

Fot. GTV

Pojemne i wytrzymałe szuflady

W nowoczesnych projektach garderób standardowe półki coraz częściej zastępowane są funkcjonalnymi i pojemnymi szufladami. Szuflady umożliwiają bowiem optymalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz garderoby oraz łatwy dostęp do schowanych w niej ubrań. Jednak dotychczasowe modele umożliwiały  przechowywania jedynie lekkich rzeczy, takich jak bielizna czy skarpetki. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę GTV funkcjonalność szuflad znacznie się rozszerza i mogą stanowić główny element wyposażenia garderoby. 

Nowa-odsłona-garderoby-z-akcesoriami-gtv-2.jpg
Fot. Szuflada GTV

Szuflady od GTV wyposażone są w prowadnice kulkowe, które podnoszą ich wytrzymałość i umożliwiają przechowywanie nawet ciężkich rzeczy. Pełny wysuw prowadnic zapewnia swobodny dostęp do całej zawartości szuflady, a opcja domykania ze spowalniaczem pozwala wsunąć ją cicho i delikatnie.  

Ponadto szuflady od GTV charakteryzują się różnorodnym designem. Ich szklane, rattanowe lub relingowe boki ułatwiają dostosowanie wyglądu garderoby do różnych założeń aranżacyjnych.  

Nowa-odsłona-garderoby-z-akcesoriami-gtv-3.jpg
Fot. Szuflada rattanowa GTV

Garderoba na miarę potrzeb

Ważną częścią funkcjonalnie zaaranżowanej garderoby są wyspecjalizowane szuflady i wieszaki przeznaczone dla różnego typu rzeczy. W serii „Elegance” od GTV znajdują się ergonomiczne szuflady na obuwie, spodnie, paski, apaszki i biżuterię. Dzięki nim łatwiej jest utrzymać porządek wewnątrz garderoby, a znalezienie rzeczy, której potrzebujemy jest szybkie i niekłopotliwe. Ponadto wieszaki na krawaty i spodnie zostały wyposażone w opcje pełnego wysuwu –  wszystkie ubrania na nich umieszczone są w zasięgu ręki. 

Nowa-odsłona-garderoby-z-akcesoriami-GTV-4.jpg
Fot. Szuflada na spodnie GTV

GTV oferuje również produkty wielofunkcyjne, jak wieszaki łączone na paski, krawaty i biżuterię, które umieszczane są na bocznej ścianie szafy. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków w systemie podwieszanym, szczególnie wygodnym do przechowywania spodni. Dzięki takim rozwiązaniom wnętrze garderoby jest optymalnie zagospodarowane, a my zyskuje dużo przestrzeni na  ubrania i akcesoria. 

Nowa-odsłona-garderoby-z-akcesoriami-GTV-5.jpg
Fot. Wieszak łączony na krawaty i paski GTV

Pantograf – dodatkowy drążek na ubrania

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej garderoby jest drążek, który umożliwia przechowywanie odzieży w  pozycji pionowej. GTV proponuje opcję dodatkowego drążka tzw. Pantografu, który może być zamontowany tuż pod sufitem. Pantograf wyposażony jest w uchwyt, który pozwala łatwo podnosić go i opuszczać. 

Nowa-odsłona-garderoby-z-akcesoriami-gtv-7.jpg
Fot. Pantograf GTV

To praktyczne uzupełnienie standardowego drążka, które zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania płaszczy, sukienek, koszul i innych ubrań, które chcemy ochronić przed zagnieceniami.

Produkty z serii "Elegance":


Produkty dostępne są w sprzedaży stacjonarnej u Autoryzowanych Dystrybutorów lub online w sklepie GTV: www.gtv.sklep.pl

 

GTV
 

GTV to polska firma istniejąca 17 lat na rynku. Jest jednym z czołowych dystrybutorów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Firma działa na wielu rynkach europejskich. Produkty marki GTV wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także dopracowany design. 
Wszystkie elementy z nowej serii "Elegance" od GTV dostępne są w białym kolorze, który nadaje wnętrzu szafy i garderoby nowoczesny oraz estetyczny wygląd. 
 

Dołącz do dyskusji