mebleportal
5 5 36

Nowości meblarskie spod znaku Paged

Jesień to czas nowych odsłon, również producenci mebli przedstawiają premierowe kolekcje. My przyglądamy się ofercie marki Paged.

Kolekcja New York firmy Paged
Fot. Kolekcja mebli New York firmy Paged.

Bianco, Modern, Teo i New York – to nowe zestawy, które wchodzą do sprzedaży jesienią tego roku. Oryginalne formy, ciekawe zestawienia materiałów, w których dużą rolę bierze lite drewno i naturalne forniry to wyznaczniki tych mebli.
 
Kolekcja New York

 

Wielkomiejski charakter tego zestawu podkreśla zdecydowana ciemna barwa dębowego forniru przełamana błyszczącymi frontami w kolorze toffi. Ciepła tonacja wewnętrznego oświetlenia witryn uwydatnia dekoracje z litego drewna o chropowatej fakturze. Interesująco prezentuje się również stół, który zamiast tradycyjnych nóżek wsparty jest na dwóch krzyżujących się podporach. Linia ta zawiera również dwa rodzaje witryn – wysoką i niską, szafkę RTV, szafkę wiszącą i niezależną półkę.

Paged Bianco
Fot. Kolekcja mebli Bianco firmy Paged.

Kolekcja Bianco
 
Przeznaczone do salonu i jadalni meble odznaczają się połyskliwą bielą frontów połączoną z jasnym dębowym fornirem. Centralnym punktem wnętrza urządzonego meblami Bianco  będzie rozkładany stół wraz z krzesłami, przy którym może zebrać się 8 osób. Jego blat wykonany został z połączenia forniru i białego lakierowanego szkła, a w podstawę wkomponowano szafkę na naczynia. Ważnym punktem jest także szafka specjalnie dostosowana do sprzętów RTV, oraz dwie przeszklone witryny. Oryginalnym rozwiązaniem jest zabudowa elektrycznego kominka, którą można uzupełnić obszerną szafką albo półką na książki.

Polecamy:
 

 
Kolekcja Modern

Paged Modern
Fot. Kolekcja mebli Modern firmy Paged.
 
Dla części reprezentacyjnej mieszkania przeznaczone są również meble kolekcji Modern. W jej skład wchodzą przeszklone witryny i szafki wyposażone w ambientowe oświetlenie, stół o stabilnej prostokątnej podstawie, trzy rodzaje kredensów, duży regał, niezależnie wiszące półki, szafka  naścienna i wyposażenie części telewizyjnej. Fronty mebli zdobi szczotkowany dębowy fornir o naturalnym wybarwieniu oraz błyszczące, lakierowane powierzchnie w kolorze śnieżnobiałej bieli.
 
Kolekcja Teo
 
Teo Paged
Fot. Kolekcja mebli Teo firmy Paged.

Charakteryzuje ją przytulna prostota i stonowane barwy. Jak w innych kolekcjach tu również mamy do czynienia z dębowym fornirem, lecz tym razem w dwóch odcieniach – naturalnym i kawowym. Nastrojowość zestawu potęgują półki o ciepłej barwie podświetlenia oraz zabudowa elektrycznego kominka. Może on być ustawiony samodzielnie albo zestawiony z półkami i barkiem. Zestaw uzupełniają dwie jasne komody, szafka RTV i wiszące półki.
 
 
Firma Paged istnieje od 1881 roku, co czyni ją najdłużej działającym producentem mebli na terenie Polski. Tradycja ta jest utrzymywana dzięki ciekawemu wzornictwu, wykorzystaniu litego drewna oraz naturalnych fornirów.  

Źródło: materiały prasowe.

 

Dołącz do dyskusji