mebleportal
5 5 39

Pomysłowe meble z tkaniną akustyczną

Marka BRW przygotowała nowatorską kolekcję Median, która przypadnie do gustu sympatykom nowoczesnego design oraz… muzyki! Wszystko to dzięki połączeniu interesującego wzornictwa, modnej kolorystyki i tkaniny akustycznej przepuszczająca dźwięki. Tkaniną wykończono wybrane fronty mebli, za którymi można umieścić głośniki. Dzięki temu nie trzeba martwić się, że sprzęt grający będzie się źle komponować z wyglądem zabudowy.

Meble-z-tkaniną-akustyczną.jpg

Elementy kolekcji Median wykończono połyskującą bielą oraz dekorem w naturalnej barwie dębu. Ich uzupełnienie stanowi tkanina akustyczna w  szarej kolorystyce, która dobrze komponuje się zarówno z bielą, jak i drewnem. Takie meble są rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesne i pomysłowe rozwiązania wnętrzarskie.

Meble-z-tkaniną-akustyczną-2.jpg

Projektanci kolekcji Median zadbali również o jej wysoką jakość. Szuflady i szafki wyposażone są w prowadnice i zawiasy z cichym domykiem. To rozwiązanie pozwala zniwelować hałas podczas zamykania szuflad i frontów szafek, przez co podnosi komfort użytkowania mebli. Atutem kolekcji Median jest również oświetlenie ledowe, które jest standardowym elementem wyposażenia przeszklonych witryn.  

Kolekcja Median składa się z 14 elementów, w tym  komód, szafek RTV, witryn stojących i wiszących, półki wiszącej.  
 

Dołącz do dyskusji