mebleportal
5 5 47

Rozsiądź się! Meble wypoczynkowe jak klocki

Aranżowanie wnętrza może być doskonałą zabawą! Ukłonem w stronę miłośników częstych zmian wystroju jest nowy system mebli wypoczynkowych Custom od VOX, który poszerza możliwości kreowania wyglądu salonu i pozwala zmieniać aranżację bez konieczności kupowania nowych mebli. Wszystko to dzięki modułowej budowie oraz kilku innym, pomysłowym rozwiązaniom. 

Elementem bazowym systemu Custom jest wypoczynek o wymiarach: 90 cm szer., 90 cm gł. oraz 65 cm wys. U jego podstawy znajdują się dwie szuflady – szeroka i wąska. Fronty każdej z szuflad wykonane są w dwóch kolorach: dębu oraz szarości. Pozwalają one „odświeżać” wygląd mebla w szybki i bardzo prosty sposób – wystarczy obrócić szufladę wyposażoną w kółka. Jednocześnie każdy z wypoczynków można łatwo przemieszczać, łączyć z innymi siedziskami lub je rozdzielać i w ten sposób zmieniać wygląd umeblowania wnętrza.

Każde modułowe siedzisko zbudowane jest z trzech odrębnych części: wypoczynku i dwóch poduszek. Zarówno poduszki siedziskowe, jak i poduszki oparć dostępne są w czterech kolorach, a ponieważ każdy z tych elementów kupuje się osobno, można tworzyć dowolne kompozycje o indywidualnym stylu. Osoby, które wyposażą swój salon w kilka egzemplarzy siedzisk Custom zyskają możliwość zestawiania różnych poduszek. Poduszki bardzo dobrze trzymają się siedziska za sprawą pasków z maty antypoślizgowej, natomiast tylna ściana zabezpiecza przed spadaniem poduszki oparcia.

Dopełnienie systemu Custom jest niski stolik kawowy o wymiarach 90,5 cm szerokości, 90,5 cm głębokości i 30 cm wysokości. Jego blat zbudowany jest z czterech przestrzeni, z których jedna podnosi się równolegle (istnieje możliwość montażu stolika z blatem podnoszonym poza obręb stolika lub nad pozostałymi blatami). Pozostałe trzy części blatu można łatwo zdejmować, dzięki czemu wnętrze stolika pełni rolę poręcznego schowka. Na powierzchni blatów obecne są dodatkowe otwory o różnej wielkości, które mogą służyć m.in. jako wywietrzniki dla sprzętów elektronicznych postawionych na stoliku.  

Polecamy:

1 komentarz
Zuzi
4 marca 2016, 16:36
2/0

Fajne, bezpretensjonalne mebelki. Super do nowoczesnego ale domowego wnętrza. Stolik może mniej mnie zachwyca niż fotele, ale fajnie się z nimi komponuje

Dołącz do dyskusji