mebleportal
5 5 50

Sofa z lnianym obiciem do wnętrz eko i nie tylko

Wnętrza w stylu eko pozwalają poczuć się bliżej natury, a dzięki temu sprzyjają relaksowi. Ich nieodzownym elementem są meble wykonane z naturalnych materiałów. Prezentujemy jeden z wariantów takiego wyposażenia, czyli sofę Sara z kolekcji Tea & Book wykończoną lnianym obiciem.  

Sofa_Sara_z_lnianym_obiciem.jpg

Niemal w każdej dziedzinie życia dominuje trend zbliżania się ku naturze. Przejawem tego są wnętrza urządzone w stylu eko, w których obecne są naturalne materiały, takie jak drewno, wiklina, rattan a w przypadku tkanin: len i bawełna. Ponadto dominują w nich klasyczne i delikatne biele, beże oraz szarości. Wnętrze w stylu eko powinno być bowiem urządzone harmonijnie i z umiarem, sprzyjać relaksowi i wyciszeniu.

Mieszkanie lub pokój możemy urządzić kompleksowo w stylu eko lub wprowadzić do nich pojedyncze elementy, które będą akcentowały ich naturalny klimat. Firma SITS wzbogaciła swoją ofertę o sofę Sara (wersja 2-, 3- lub 4-osbowa) wykończoną lniane obiciem. Ten naturalny materiał zapewnia meblom klimatyczny i oryginalny wygląd, który bardzo dobrze wkomponuje się we wnętrza eko, rustykalne czy urządzone w stylu skandynawskim. Jednocześnie, ze względu na swoją prostą budowę oraz naturalny, jasny odcień, sofa może być spójnym dopełnieniem nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.  

Sofa_Sara_z_lnianym_obiciem_2.jpg

Obicie wykonane z lnu jest odpinane. Obok naturalnego, przyjemnego w dotyku materiału wygodę korzystania z sofy zapewniają liczne poduszki, które tworzą oparcie i siedzisko.

  • Kolekcja – Tea & Book
  • Tkanina  – Len
  • Warianty – Sofa 2,3,4-osobowa, narożnik modułowy (w 6 wariantach)
  • Dodatki  – Podnóżek

Cena    
​                                

  • Sofa 2-osobowa – od 5655 PLN, w obiciu lnianym – 9830,00 PLN
  • Sofa 3-osobowa – od 6780,00 PLN, w obiciu lnianym – 11640,00 PLN
  • Narożnik (na zdjęciu) – od 17625,00, w obiciu lnianym – 30585,00PLN

 
AO
12.07.2016

2 komentarze
Bogusia
12 lipca 2016, 16:57
1/1

Cena solidna, ale z drugiej strony naturalne materiały zawsze są drogie. Coś za coś

wan.
12 lipca 2016, 16:56
0/0

Jestem ciekawa jaki ten mebel jest w dotyku

Dołącz do dyskusji