mebleportal
5 5 31

Szafki łazienkowe z umywalkami

Szafki łazienkowe z umywalkami

Podczas urządzania łazienki musimy podjąć wiele decyzji zakupowych i aranżacyjnych. Kupując gotowy zestaw, czyli szafkę z umywalką, oszczędzamy czas i energię związane z wyborem oraz poszukiwaniem pasujących do siebie elementów. To jednak nie jedyne zalety szafki łazienkowej z umywalką.
 

Zalety szafek łazienkowych z umywalkami

Jak wspominaliśmy, wybierając szafkę łazienkową z umywalką oszczędzamy czas i energię. Co jeszcze zyskujemy, decydując się na zakup szafki zintegrowanej z umywalką?

  • Idealne dopasowanie obu elementów.
  • Brak konieczności docinania otworu na umywalkę.
  • Wizualne dopasowanie umywalki i szafki (pod względem stylu, koloru itp.)
  • Dodatkowe miejsce do przechowywania (rezygnując z szafki umywalkowej na rzecz samego blatu czy umywalki stojącej, tracimy cenny schowek na łazienkowe akcesoria).

Szafki łazienkowe z umywalkami – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

W łazience przechowujemy wiele przedmiotów: kosmetyki, artykuły higieniczne, czyste ręczniki a często również produkty do sprzątania. Aby zapewnić sobie wygodne przechowywanie wszystkich tych rzeczy a zarazem porządek w łazience, niezbędna jest dobrze zaprojektowana szafka łazienkowa. Wielkość mebla musimy dostosować do metrażu łazienki, jednak jest kilka kwestii, na które powinniśmy zwrócić uwagę niezależnie od gabarytów szafki.

Jedną z nich jest materiał. W łazience, która jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, sprawdzają się m.in.:

  • wilgocioodporne płyty meblowe o większej gęstości niż ich standardowe odpowiedniki,
  • płyty MDF wykończone lakierem.

Bardziej ekonomiczną wersją są szafki wykończone laminatem lub folią. W ich przypadku szczególnie ważna jest jakość wykończenia i zabezpieczenie krawędzi, aby nie chłonęły wilgoci.

Dla naszej wygody istotna jest również liczba półek i szuflad. Szafka powinna mieć co najmniej dwie półki lub szuflady, abyśmy mogli w pełni zagospodarować jej wnętrze oraz mieli możliwość posegregowania przechowywanych przedmiotów (np.  na dolne półce trzymamy ręczniki a na górnej kosmetyki).  

  • Rada: jeżeli nasz budżet na to pozwala, wybierzmy szafkę z szufladami, które zapewniają lepszy i wygodniejszy wgląd do zawartości niż nieruchome półki. Największy komfort użytkowania dają szuflady z pełnym wysuwem, mechanizmami spowalniającymi zamykanie czy systemem cichego domyku, np. szafka wisząca Brylant marki Cersanit dostępna w ofercie sklepu tanialazienka.com.

Zobacz szafki łazienkowe z umywalkami na ekranie komputera

W sklepie internetowym tanialazienka.com znajdziemy szeroką gamę szafek łazienkowych z umywalkami, które wpisują się w wymagania różnych wnętrz (zobacz: www.tanialazienka.com/szafki-lazienkowe-z-umywalka.html). Do wyboru mamy szafki z podwójnymi szufladami lub półkami, podwieszane lub stojące, z tradycyjnymi uchwytami lub uchwytami zintegrowanymi z frontem. Do tego szafki z umywalkami z oferty tanialazienka.com są dostępne w najmodniejszej i najbardziej uniwersalnej palecie barw: bieli, szarości, czerni i drewnianych dekorach. Dzięki temu bez trudu dopasujemy je do aranżacji łazienki. Dodatkowym atutem jest możliwość zobaczenia różnych modeli na ekranie komputera, w najwygodniejszym dla siebie czasie. Każdy z modeli jest szczegółowo opisany, co ułatwia znalezienie szafki z umywalką najlepiej wpisujące się w wymagania naszych łazienek. 

Dołącz do dyskusji