mebleportal
5 5 31

Szafki łazienkowe z umywalkami

Szafki łazienkowe z umywalkami

Podczas urządzania łazienki musimy podjąć wiele decyzji zakupowych i aranżacyjnych. Kupując gotowy zestaw, czyli szafkę z umywalką, oszczędzamy czas i energię związane z wyborem oraz poszukiwaniem pasujących do siebie elementów. To jednak nie jedyne zalety szafki łazienkowej z umywalką.
 

Zalety szafek łazienkowych z umywalkami

Jak wspominaliśmy, wybierając szafkę łazienkową z umywalką oszczędzamy czas i energię. Co jeszcze zyskujemy, decydując się na zakup szafki zintegrowanej z umywalką?

  • Idealne dopasowanie obu elementów.
  • Brak konieczności docinania otworu na umywalkę.
  • Wizualne dopasowanie umywalki i szafki (pod względem stylu, koloru itp.)
  • Dodatkowe miejsce do przechowywania (rezygnując z szafki umywalkowej na rzecz samego blatu czy umywalki stojącej, tracimy cenny schowek na łazienkowe akcesoria).

Szafki łazienkowe z umywalkami – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

W łazience przechowujemy wiele przedmiotów: kosmetyki, artykuły higieniczne, czyste ręczniki a często również produkty do sprzątania. Aby zapewnić sobie wygodne przechowywanie wszystkich tych rzeczy a zarazem porządek w łazience, niezbędna jest dobrze zaprojektowana szafka łazienkowa. Wielkość mebla musimy dostosować do metrażu łazienki, jednak jest kilka kwestii, na które powinniśmy zwrócić uwagę niezależnie od gabarytów szafki.

Jedną z nich jest materiał. W łazience, która jest bardzo wymagającym pomieszczeniem, sprawdzają się m.in.:

  • wilgocioodporne płyty meblowe o większej gęstości niż ich standardowe odpowiedniki,
  • płyty MDF wykończone lakierem.

Bardziej ekonomiczną wersją są szafki wykończone laminatem lub folią. W ich przypadku szczególnie ważna jest jakość wykończenia i zabezpieczenie krawędzi, aby nie chłonęły wilgoci.

Dla naszej wygody istotna jest również liczba półek i szuflad. Szafka powinna mieć co najmniej dwie półki lub szuflady, abyśmy mogli w pełni zagospodarować jej wnętrze oraz mieli możliwość posegregowania przechowywanych przedmiotów (np.  na dolne półce trzymamy ręczniki a na górnej kosmetyki).  

  • Rada: jeżeli nasz budżet na to pozwala, wybierzmy szafkę z szufladami, które zapewniają lepszy i wygodniejszy wgląd do zawartości niż nieruchome półki. Największy komfort użytkowania dają szuflady z pełnym wysuwem, mechanizmami spowalniającymi zamykanie czy systemem cichego domyku, np. szafka wisząca Brylant marki Cersanit dostępna w ofercie sklepu tanialazienka.com.

Zobacz szafki łazienkowe z umywalkami na ekranie komputera

W sklepie internetowym tanialazienka.com znajdziemy szeroką gamę szafek łazienkowych z umywalkami, które wpisują się w wymagania różnych wnętrz (zobacz: www.tanialazienka.com/szafki-lazienkowe-z-umywalka.html). Do wyboru mamy szafki z podwójnymi szufladami lub półkami, podwieszane lub stojące, z tradycyjnymi uchwytami lub uchwytami zintegrowanymi z frontem. Do tego szafki z umywalkami z oferty tanialazienka.com są dostępne w najmodniejszej i najbardziej uniwersalnej palecie barw: bieli, szarości, czerni i drewnianych dekorach. Dzięki temu bez trudu dopasujemy je do aranżacji łazienki. Dodatkowym atutem jest możliwość zobaczenia różnych modeli na ekranie komputera, w najwygodniejszym dla siebie czasie. Każdy z modeli jest szczegółowo opisany, co ułatwia znalezienie szafki z umywalką najlepiej wpisujące się w wymagania naszych łazienek. 

1 komentarz
Idn Poker Terpercaya
14 czerwca 2020, 20:09
0/0

saya sangat meminati dengan bisnis online yang bergerak di permainan idn poker yang dapat kami akses dengan mudah.
x1poker adalah salah satu situs idn poker terpercaya yang memberi win rate kemenangan terbanyak dari situs lainya
Bonus Deposit Terbesar

Dołącz do dyskusji